تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدیدنیکزادازپروژه های مسکن مهردرسنندج وسقزبه همراه حسینی مدیرکردستان

علی نیکزاد وزیر راه و شهر سازی ، علیرضا شهبازی استاندار کردستان و سید اصغر حسینی مدیر شعب استان به همراه مدیر کل مسکن و شهر سازی و جمعی از مسوولان از پروژه های 6400 واحدی شهرک بهاران سنندج و سایر پروژه های در دست احداث سنندج و سقز بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان ، در جریان سفر یک روزه ، وزیر راه و شهر سازی به استان کردستان بیان کرد : اجرایی کردن طرح مسکن مهر نه تنها زمینه را برای خانه دار کردن مردم فراهم کرده است بلکه در زمینه ایجاد فرصتهای شغلی و همچنین افزایش تولید مصالح ساختمانی باعث تقویت و توسعه سایر بخشها نیز شده است . وی در ادامه افزود : 20 هزار واحد از 57 هزار و 800 واحد مسکن در حال ساخت در استان کردستان مربوط به پروژه های شهر سنندج است که خوشبختانه پیشرفت این پروژه ها بسیار مناسب است . نیکزاد با اشاره به وضعیت مناسب پیشرفت پروژه های حوزه مسکن اظهار داشت : هماهنگی و تعامل کلیه دستگاهها و سازمانهای دولتی در این راستا بسیار مهم و قابل توجه است که انتظار می رود این روند در استان برای تسریع در ساخت و بهره برداری از پروژه های مسکن مهر بسیار مؤثر تر از گذشته پیش رود . وزیر راه و شهر سازی به همراه استاندار کردستان و مدیر شعب بانک مسکن و مسوولان و مدیران اجرایی استان ضمن بازدید از پروژه های ساخت 6400 واحد مسکن مهر شهرک بهاران ، 1728 واحد مسکن مهر منطقه دگایران و همچنین پروژه های در حال ساخت شهرستان سنندج و سقز به مشکلات مردم این مناطق نیز رسیدگی نمودند . وی در ادامه پیشرفت فیزیکی مسکن مهر در شهرستانهای سنندج و سقز را رضایت بخش توصیف کرد و از زحمات کلیه سازمانها و دستگاههای دولتی مرتبط ، علی الخصوص مسکن و شهر سازی و مدیریت شعب بانک مسکن استان قدردانی نموده و خواستار نظارت هر چه بیشتر دستگاههای مذکور بر این طرح ملی و مردمی شد .
مدیریت شعب استان کردستان


علیرضا شهبازی استاندار کردستان نیز در ادامه از همکاران خوب بانک مسکن در پرداخت تسهیلات به متقاضیان مسکن مهر قدردانی کرد و بیان داشت : امیدواریم با فعالیت مؤثر کلیه دستگاههای ذیربط و همت مسوولان ، مشکل مسکن در استان مرتفع شود . گفتنی است در حاشیه این سفر و در جلسه شورای مسکن که در شهرستان سقز برگزار گردید ، سید اصغر حسینی مدیر شعب استان به بیان توضیحات و گزارش کاملی از نحوه عملکرد و پیگیریهای بانک و نیز چگونگی ارائه تسهیلات مسکن مهر در استان پرداخت و افزود : بانک مسکن در استان با تمام توان و بهره مندی از پتانسیلهای بالفعل خود در راستای اجرایی نمودن برنامه های دولت خدمتگذار و نیز اهداف خود که همان خانه دار نمودن اقشار کم در آمد جامعه است استفاده خواهد نمود .

آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط