تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان :

« کلیه کارکنان با برنامه ریزی و استفاده از هر فرصت باید در جهت جذب سپرده تلاش و سعی نمایند .

گردهمایی مدیریت شعب استان کردستان با حضور مسئولین و رؤسای دوایر و کارشناسان مدیریت و رؤسای شعب استان کردستان جهت تشریح برنامه ها و رویکرد و فعالیتهای بانک در شش ماهه آخر سال 90 در سالن اجتماعات و کنفرانس شعبه کشاورز سنندج برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان در ابتدا سید اصغر حسینی مدیر استان با نثار درود به روح شهدای انقلاب و امام « ره » و آرزوی سلامتی برای رهبر فرزانه و مراد عاشقان ، پیشاپیش فرا رسیدن سال 1391 را به همکاران تبریک گفتند . حسینی در ادامه گردهمایی با ارائه مطالب و گزارش کاملی از نحوه عملکرد مدیریت در سال جهاد اقتصادی از تلاش و زحمات کلیه همکاران در سالجاری تقدیر و تشکر نموده و تصریح کرد : رشد چشمگیر منابع و نیز عدم خروج سپرده ها ، نشانگر همت و پشتکار کارکنان بوده و پیامد این مهم ارتقاء رتبه مدیریت در استان و کسب جایگاه پنجم در بین بانکهای استان است .
مدیر شعب استان در ادامه هدف گذاری رؤسای شعب برای تک تک همکاران را امری ضروری دانست و افزود : با عنایت به نامگذاری سالجاری به جهاد اقتصادی خواستار تعیین هدف تا پایان سال برای آنان شد و رسیدن به اهداف سازمانی را بالاترین امر جدی و اجتناب ناپذیر بانک برشمرد . در ادامه جلسه ، حسینی با بیان اینکه بالا رفتن نرخ سپرده ها در بانک فرصت مناسب در جهت بازاریابی های آتی است و اظهار داشت : همکاران با تماس تلفنی با مشتریان قدیمی و دائمی بانک و در میان گذاشتن مزایای رقابتی بانک مسکن با آنان می توانند گام مؤثری در جهت رشد سپرده و منابع بردارند. ایشان در ادامه به کاهش مطالبات معوق مدیریت اشاره نمود و تصریح کرد : با برنامه ریزی مدون و پیگیریهای مستمر و مداوم همکاران صف و ستاد خوشبختانه مدیریت کردستان دارای کمترین مطالبات بوده و به رتبه اول ارتقا یافته و کمترین درصد مطالبات معوق به تسهیلات در شبکه بانک داریم و امیدواریم همکاران در سال جدید با تلاش مضاعف جایگاه بانک را در استان را حفظ و ارتقاء بخشند .

در ادامه جلسه مدیر شعب با اشاره به حساس بودن ایام پایانی سال در ارائه خدمت به هموطنان گرانقدر ، اظهار داشت : با توجه به تعطیلات پیش رو در نوروز و سفر هموطنان به استان مرزی کردستان ، خواستار برنامه ریزی مطلوب از سوی رؤسای شعب شد و رسیدگی به دستگاههای ATM شعب را از ضروریات برشمرد . در ادامه جلسه رسول مالمیر معاون مدیریت استان با اشاره به بیلان سال مالی اظهار داشت : رؤسای شعب با مطالعه دقیق بخشنامه ها و انتقال مطالب به کارکنان ، موارد و مشکلات احتمالی را تا حد زیادی می توانند کاهش دهند . ایشان در ادامه با بیان این مطلب که رعایت سلسله مراتب اداری در سازمانها یک اصل ضروری است ، افزود : چنانچه همکاران به موارد احتمالی خاصی برخورد نموده اند باید مراتب را با رؤسای شعبه در میان نهاده و به موقع مشکلات را با آنان در جهت رفع آن مشکل مطرح نمایند .
مالمیر در ادامه به بیان مواردی از قبیل ارسال به موقع پاسخ نامه های مدیریت و مشتریان ، رعایت اصول و مقررات پرداخت تسهیلات ، تکریم ارباب رجوع ، موارد حراستی ، حفاظتی و امنیتی پایان سال پرداخت و تصریح کرد : رؤسای شعب با دقت نظر و هوشیاری عمل باید موجبات آرامش جسمی و روحی مشتریان و کارکنان را فراهم نموده و با کنترل موارد ایمنی ، بستر مناسبی جهت ارائه خدمات مطلوب بانک را بوجود آورند .
لازم به ذکر است در ادامه جلسه و رؤسای دوایر مدیریت ضمن تبریک پیشاپیش سال نو در مورد مشکلات و موارد احتمالی پایان سال و نیز اخذ تصمیمات و برنامه های مدیریت مطالبی را ارائه نمودند گفتنی است در پایان جلسه از همکار بازنشسته بانک آقای میکائیل ابراهیمی طاینه در بخش وصول مطالبات معوق و همچنین آقایان سعداله عزیز رئیس شعبه پاسداران سنندج ، حمید شریف پور رئیس شعبه بهاران سنندج و مرتضی پاک ضمیر رئیس شعبه مرکزی قروه به عنوان شعب برتر و موفق در بخش رشد منابع و جذب سپرده قدر دانی شد و از طرف مدیریت لوح تقدیر و هدایایی به آنان اهداء گردید .

مدیریت شعب استان کردستان

 

آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط