تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید رئیس اداره کل تجهیز و پشتیبانی بانک مسکن از مدیریت شعب استان کردستان

رئیس و معاون اداره کل تجهیز و پشتیبانی به همراه مدیر استان از شعب مدیریت کردستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات پیش روی استان بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در نشستی که به همین منظور با حضور رئیس و معاون اداره کل تجهیز و پشتیبانی بانک مسکن و رؤسای دوایر و کارشناسان در سالن اجتماعات مدیریت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در نشستی که به همین منظور با حضور رئیس و معاون اداره کل تجهیز و پشتیبانی بانک مسکن و رؤسای دوایر و کارشناسان در سالن اجتماعات مدیریت برگزار شد، در ابتدای جلسه رسول مالمیر مدیر شعب با ارائه گزارش کاملی از نحوه عملکرد مدیریت در کلیه سر فصل ها از جمله بانکداری الکترونیک، ضمانتنامه و ... ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی منظم و هوشمندانه و پیگیریهای مستمر در جهت پیشبرد اهداف بانک و تحقق اهداف مدیریت تلاش نمائیم .
وی در ادامه به تحقق اهداف در بخش های مختلف در دو ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود : بی شک برنامه ریزی، هدف گذاری وپیگیری مستمر در اجرای برنامه های بانک توسط همکاران نتایج مسرت بخش را به دنبال خواهد آورد که نمونه ای از آن محقق شدن اهداف مدیریت در صدور ضمانتنامه در پایان اردیبهشت ماه می باشد.
مالمیر در ادامه جلسه با اشاره به ضرورت بازسازی و نما سازی شعب بانک مسکن و اهمیت آن در جذب منابع در استان اظهار داشت : ضروری ترین و اساسی ترین بخش بازاریابی در بانک ورود مشتری به شعب می باشد، لذا در راستای تکریم ارباب رجوع مدیریت استان با تغییر و زیبا سازی و ایجاد فضای مناسب تا حدودی توانسته است مکان مطلوب و مناسبی را برای ارائه خدمات به مشتریان فرآهم نموده و امید است مدیریت عالی بانک با لحاظ قراردادن مشکلات مدیریت در زمینه بازسازی شعب، خرید ملک برای مدیریت با نگاه ویژه ای که در سال جاری به استان خواهد داشت و با تخصیص منابع لازم شاهد انجام کارهای بیشتری در سطح استان باشیم .
ایشان در ادامه به اهمیت جذب منابع و وصول مطالبات معوق اشاره کرد و افزود : با عنایت به ضرورت این دو بخش در سال جاری، مدیریت استان با پیگیری و نیز متمرکز نمودن فعالیتهای خود و ارسال خط مشی و تعیین هدف برای کارکنان صف و ستاد اهمیت و ضرورت موضوع را به کل همکاران انتقال داده و امیدواریم با تلاش و همت تا پایان سال جاری به اهداف معین در تمام سر فصلها دسترسی پیدا نمائیم .
مدیر شعب در ادامه به مشکلات و مسایل شعب استیجاری بانک در استان پرداخت و یادآور شد : شعب در حقیقت ویترین بانک به شمار می آیند و برای اینکه بتوانیم بانک مسکن را در استان هر چه بیشتر مطرح نمائیم باید در جهت تثبیت رفاه حال همکارانی که در شعب استیجاری مشغول به خدمت هستند اهتمام ورزیده و گامهای مؤثری برداریم در همین راستا لازم است که قبل از اتمام قرارداد با ملک مورد نظر به تفاهم رسیده تا شاهد افت بازدهی کارکنان و کاهش منابع بر اثر جابجائی شعب نباشیم .
در ادامه جلسه همتی رئیس اداره کل تجهیز و پشتیبانی نیز ضمن تقدیر از تلاشهای مدیریت کردستان بواسطه انجام بازسازی و و زیبا سازی شعب آبیدر – طالقانی – مرکزی بیجار اعلام داشتند بازسازی و زیبا سازی فضای بیرونی و داخلی شعبه و ایجاد محیطی دلنشین برای همکاران تأثیر فراوانی در جذب منابع و تکریم ارباب رجوع دارد .
ایشان در ادامه با اشاره به این مسأله که در تمام ادیان الهی انتظار موعود وعده داده شد و سر انجام جهان پر از عدل و داد خواهد شد افزود : انتظار به مفهوم آماده شدن برای انجام امور می باشد، لذا باید برای انجام امور محوله و خدمت رسانی به مردم همیشه آماده باشیم تا بتوانیم با هماهنگی و انسجام و وحدت رویه افکار خود را به سمت خدمت رسانی معطوف سازیم تا موجبات خوشحالی مردم و نیز خداوند را فراهم آوریم .
رئیس اداره کل تجهیز و پشتیبانی در ادامه به نقش تکریم ارباب رجوع در جذب منابع اشاره نمود و اظهار داشت : با توجه به شرایط رقابتی بانک و تغییرات سریع و متنوع در صنعت بانکداری در چند سال اخیر و تنوع سلیقه در جامعه باید همکاران با سعه صدر، همدلی و یکپارچگی خاص نام بانک مسکن را هر چه بیشتر پر آوازه نمایند تا بتوان به اهداف بانک که همانا سهم بازار، جذب سپرده و افزایش منابع می باشد برسیم .
همتی در ادامه با اشاره به مشکلات وصول مطالبات معوق در منطقه و نیز حفظ جایگاه مدیریت از حاضرین در جلسه خواست تا با پیگیری مناسب و مستمر حساسیت موضوع را به کل پرسنل انتقال داده و با یاری جستن از توانائی های آنان و تمام ظرفیت های موجود استفاده بهینه را به عمل آورند .
ایشان در ادامه به مسائلی همچون کاهش هزینه ها، استاندارد سازی وسیله ها، تبادل نظر در کمیسیون های معاملاتی و استفاده بهینه از تجربیات همکاران آگاه و نهایتاً استخراج نقشه راه برای کاهش هزینه ها اشاره نمود و از آنان خواست تا با منعکس نمودن مشکلات و مسائل و پیگیری مستمر مدیریت در جهت رفع مشکلات کوشا باشند .
شایان ذکر است رئیس و معاون اداره کل تجهیز و پشتیبانی در مدت دو روزه اقامت در کردستان از مدیریت و شعب سطح شهر سنندج بازدید به عمل آوردند .
آخرین بروزرسانی 1394/4/2

مطالب مرتبط مطالب مرتبط