تازه های اخبار تازه های اخبار

مشاور مدير عامل در امور ايثارگران:

آنچه امروز انقلاب اسلامي را حفظ كرده است خون شهدا است.

فرزندان شهدا و ايثارگران سرمايه هاي با ارزشي هستند كه با از خودگذشتگي به همگان درس زندگي را مي آموزند و آنچه امروز انقلاب اسلامي را حفظ كرده است خون شهدا است

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي اين مطلب را حبيب ا... ابوالفضلي مشاور مدير عامل در نشستي كه با حضور  مدیر شعب استان ، معاونان مديريت، معاون حوزه حراست و كاركنان فرزندان شهيد و ايثارگران برگزار شد عنوان كرد و  تجليل از خانواده هاي شهدا،  جانبازان و آزادگان يكي از اصلي ترين وظايف مسؤولان دانست .

مشاور مدير عامل در امور ايثارگران  افزود: امام فرزندان شهدا را نور چشمان خودشان مي دانستند و بر تكريم خانواده شهدا و حفظ جايگاه آنان تأكيد مي كردند.

ابوالفضلي با بيان اينكه شهدا با خدا معامله كرده اند ادامه داد: فرزندان شهدا بي شك همان راه پدران خود را ادامه خواهند داد و براي جامعه الگو و الهام بخش خواهند بود.

در ادامه  این نشست مصطفي تقوي مدیر شعب خراسان رضوي جايگاه خانواده شهدا و ايثارگران را نزد خدا خاص و با عظمت دانست و اظهار داشت: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهيدان وظيفه همگان است و ما بايد قدردان خانواده شهدا و ايثارگران باشيم.

وي اظهار داشت: آرامش و امنيت و احساس امنيتي كه مردم كشور ما دارند مرهون خون شهدا است آناني كه از جان خود گذشتند تا امروز مردم در آسايش و آرامش باشند.  ماستان در ادامه بر تكريم خانواده شهدا و حفظ جايگاه آنان توسط تمامي كاركنان تأكيد كرد.

سپس سيدعلي حسيني به نمايندگي از كاركنان فرزند شهيد به ارائه پيشنهادات آنان از جمله درخواست تشكيل ستاد شاهد و ايثارگر در استان جهت پيگيري مشكلات فرزندان شهيد، ارتقاي پست فرزندان شاهد و ... پرداخت.

همچنین ابوالفضلي مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران ، تقوي  مدیر شعب استان، عليمحمدي معاون مديريت، موسوي معاون حوزه حراست و حسيني نماينده فرزندان شهيد با حضور در منزل شهيدان جوان و برزگري و اهداگل ، یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشتند

 

آخرین بروزرسانی 1400/4/16