تازه های اخبار تازه های اخبار

لاری در مراسم معارفه معاون جدید خراسان رضوی :

تحقق اهداف باید یکپارچه و هم سطح باشد

در راستای تحقق اهداف سال 1400، لازم است تحقق اهداف در تمام بخش ها به صورت يكپارچه و هم سطح باشد و مشاركت كاركنان صف و ستاد برای رسیدن به اهداف بانك مورد تأكيد است .

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، این مطلب را محمود لاری مدير امور منطقه شرق كشور در مراسم معارفه محمد رضا بوستان افروز به عنوان معاون مدیریت که با حضور  مدير شعب استان، معاونان مديريت، رئيس حوزه حراست و تعدادي از رؤساي دواير مديريت برگزار شد، عنوان کرد.

مدیر امور منطقه شرق کشور  با اشاره به اينكه بوستان افروز از همكاران پرتلاش و خدوم بانک است و تاكنون تجربه مديريت سه استان را داشته است،  اظهار داشت : وي در هر مديريتي كه خدمت كرده است منشاء اثر بوده و اميدوارم كاركنان اين مديريت بتوانند با همراهي ايشان در جهت تحقق اهداف و ارتقاي جايگاه بانك تلاش كنند.

لاري با اشاره به اهمیت مشتري مداري و تكريم ارباب رجوع به عنوان يكي از مهمترين اولويت های بانك اظهار داشت: مشتريان ولي نعمت ما هستند و كاركنان صف و ستاد بايد حداکثر تلاش خود را در جهت برقراری ارتباط موثر با مشتریان و شناسایی و پیگیری درخواستهای ایشان معطوف دارند .

وي ادامه داد: امروزه يكي از مهمترين اولويت هاي بانك  توسعه خدمات كارمزد محور و افزایش سهم درآمدهای کارمزدی می باشد که لازم است کارکنان با شناسایی ظرفیت های این حوزه تلاش خود را در جهت افزایش سودآوری بانک به کار گیرند .

مدير امور منطقه شرق كشور با اشاره به اينكه مدير عامل بانك نگاه ويژه اي به اين استان دارد گفت: ظرفيت اين استان نسبت به ساير استان هاي كشور بسيار بالاست و كاركنان بايد از ظرفيت هاي اين استان براي بازاريابي در تمام بخش ها به نحو احسن بهره برداري كنند تا هم جايگاه اين مديريت را بين مديريت هاي كل كشور و هم بين شبكه بانكي استان ارتقاء دهند .

وی در بخشي ديگر از سخنان خود به اهميت وصول مطالبات اشاره و اظهار داشت: در بخش وصول مطالبات بايد پيگيري مستمر انجام پذيرد و وصول مطالبات روستایی نیز باید در دستور کار شعب قرار گیرد.

 در ادامه اين مراسم مصطفي تقوي مدير شعب استان اظهار داشت :  نگاه مديران ارشد بانك به  استان خراسان رضوي نگاه ويژه اي است كه همواره بر استفاده از ظرفيت هاي استان و كاركنان توانمند تأكيد شده است.

وي گفت: باعث افتخار است كه بوستان افروز كه سابقه مديريت سه استان را داشته است به عنوان معاون اين مديريت انتخاب گرديده است كه وي كوله باري از تجربه و تخصص را داراست و اميدواريم با استفاده از تجربيات ارزشمند وي و همراهي تيم مديريتي استان بتوانيم همه تكاليف و اهداف ابلاغي را محقق كنيم.

 تقوي به موفقيت هاي اين مديريت اشاره و اظهار داشت: مديريت خراسان رضوي در ارزيابي عملكرد سال 99 در منطقه سبز قرار گرفته و 9 شعبه از 68 شعب تحت پوشش اين مديريت موفق به ارتقاي درجه گرديده است كه اميدوارم با تلاش و همراهي همه كاركنان صف و ستاد شاهد ارتقاي درجه شعب بيشتري در دوره هاي آتي باشيم.

در ادامه بوستان افروز معاون خراسان رضوی گفت : اميدوارم با تلاش، هم فكري و مشاركت تمامي كاركنان، اهداف مورد نظر بانك را محقق نماييم.

 

آخرین بروزرسانی 1400/4/16