تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی خواستار شد

استفاده از ظرفیت رسانه استان قدس برای معرفی خدمات بانک

اميدواريم بتوانيم يك ارتباط دوسويه با مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي در راستاي انعكاس اخبار و اطلاعات و انواع خدمات بانك مسكن داشته باشيم و سطح تعاملات خود را نيز افزايش دهيم.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي اين مطلب را تقوي در نشستي كه به منظور توسعه تعامل و با حضور رئيس مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي برگزار شد عنوان كرد.

در اين نشست كه محمد پورقرباني معاون مديريت،‌ زهره كدخدامزرجي رئيس دايره امور اعتباري، عاطفه اروجي معاون دايره ارتباطات و بازاريابي و يعقوبي مدير روزنامه قدس نیز حضور داشتند،  مدیر شعب خراسان رضوي افزود: يكي از مهمترين اهداف ما اطلاع رساني انواع خدمات بانك به صورت عمومي و تخصصي به مردم از طريق رسانه ها و روزنامه هاي كثيرالانتشار  است .

وي ادامه داد: بانك مسكن يك بانك تخصصي در بخش مسكن است كه تخصص آن در تأمين مسكن بيشتر براي دهك هاي متوسط جامعه است. تقوي با اشاره به اينكه بخش مسكن لكوموتيو و موتور محركه  اقتصاد كشور است اظهار داشت: چون بانك مسكن يك بانك تخصصي است 90 درصد از تسهيلات اين بانك مربوط به بخش مسكن و ساختمان است.

وي نقش بخش مسكن و ساختمان را به عنوان پيشران حوزه توليد و اشتغال كشور بسيار مهم توصيف كرد و به سه برنامه كليدي مورد نظر مقام معظم رهبري يعني معيشت، اشتغال و ازدواج اشاره كرد و سياست ها و برنامه هاي بانك مسكن را در پيشبرد اين سه برنامه قابل توجه دانست.

مدیر خراسان رضوي اظهار داشت : با توجه به کارنامه درخشان بانک مسکن در  تامین مالی مسکن مهر ، در طرح اقدام ملی نیز به عنوان بانک عامل پرداخت تسهیلات انتخاب شده است که امید است با تلاش گروهی کارکنان استان شاهد کسب افتخاری دیگر و اعتلای روز افزون نام بانک مسکن باشیم.

در ادامه اين نشست  مهدی خيرجو رئيس مركز ارتباطات رسانه آستان قدس رضوي به بخش هاي مختلف اين مركز اشاره كرد و اظهار داشت: شبكه جهاني امام رضا (ع) كه برنامه ها خود را به 6 زبان پخش مي كند،  مديريت ارتباطات و اطلاع رساني آستان قدس، ‌مديريت خبر و رسانه آستان قدس رضوي، ‌پرتال جامع آستان قدس و روزنامه قدس از بخش هاي زيرمجموعه مركز ارتباطات و رسانه هاي آستان قدس رضوي است.

وي با اشاره به اينكه اقتصاد استان زائرمحور است اظهار داشت: نگرش اقتصاد زائرمحور به عنوان يك موضوع حاكم بر فضاي اقتصادي شهر مقدس مشهد چه براي زائرين ايراني و چه براي زائرين خارجي شرايطي را فراهم نموده است كه بانك ها مي توانند با برنامه ريزي مناسب نسبت به بهره برداری حداكثري از گردش مالي ناشي از صنعت توريسم در اين شهر اقدام نمايند.

در ادامه يعقوبي مدير روزنامه قدس اظهار داشت: روزنامه قدس يكي از پر تیراژترین روزنامه كثيرالانتشار کشور است كه علاوه بر فعاليت در بخش خبر در حوزه هاي فضاي مجازي، توليد محتوا، تبليغات محيطي و چاپ نيز فعاليت دارد. وي همچنين پيشنهاد انعقاد تفاهم نامه به منظور توسعه تعامل و همكاري دوجانبه بين بانك مسكن و روزنامه قدس را عنوان كرد.

آخرین بروزرسانی 1400/4/15