تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون مدیر عامل در امور شعب و بازاریابی تاکید کرد :

نقش مهم بانک مسکن در تحقق شعار سال

دکتر فاضلیان درمراسم تودیع حسن خطیب زاده مدیر سابق خراسان رضوی و معارفه مصطفی تقوی به عنوان مدیر جدید این استان با اشاره به شعار" تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" نقش بانک مسکن را در تحقق این شعار بسیار مهم دانست

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی،  در این مراسم که بهرام سجودی مدیر امور حراست، محمودلاری مدیر امور شرق کشور، محمدحسین مصطفوی رئیس کانون بازنشستگان، مسوولان مدیریت  حضور داشتند ابراز امیدواری کرد با اتخاذ برنامه ها وسیاستهای مناسب از سوی مدیران و تلاش گروهی کارکنان بتوانیم وظیفه خود را در تامین مالی حوزه مسکن به عنوان یکی از بزرگترین بخش های اقتصادی و اجتماعی کشور ایفا کنیم .

عضو هیات مدیره با قدردانی از اقدامات خطیب زاده در طول چهار سال مدیریت شعب استان خراسان رضوی، او را مدیری توانمند و کارآمد خواند و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

 دکتر فاضلیان ضمن معارفه تقوی به عنوان مدیر جدید استان، به تقدیر از زحمات وی در استان مازندران پرداخت.

در ادامه این نشست محمود لاری مدیر امور منطقه شرق کشور، خطیب زاده را مدیری پرتلاش و متعهد دانست و از تلاش ها و زحمات ایشان در طول چهارسال مدیریت شعب استان خراسان رضوی تقدیر  کرد .

مدیر امور منطقه شرق کشور با تقدیر از زحمات و تلاش های تقوی در استان مازندران، همراهی و همکاری مضاعف کارکنان خراسان رضوی را با وی  برای تحقق اهداف مورد نظر بانک خواستار شد.

لاری بر رشد متوازن شعب و تحقق اهداف در بخش های مختلف تاکید کرد و  با تاکید بر پیگیری وصول مطالبات به عنوان مهمترین اولویت بانک در شش ماهه نخست سالجاری، مطالبات معوقه را  همچون سیل ویرانگر خواند که در صورت عدم توجه و پیگیری به موقع، خسارت های زیادی را  به بانک تحمیل خواهد ساخت.

 در ادامه حسن خطیب زاده به ارائه گزارشی از عملکرد خود در دوران مدیریت شعب استان خراسان رضوی پرداخت.

وی عبور منابع استان از مرز 48هزارمیلیارد ریال، افتتاح اولین اعتبار اسنادی داخلی در کل بانک، کسب رتبه دوم آموزش سنجش شغلی کارکنان، قرار گرفتن مدیریت در منطقه سبز ارزیابی عملکرد در پایان شهریورماه99، افزایش بهره وری شعب از طریق جابجائی بهینه چهارشعبه، ارتقاء درجه 14شعبه در سالهای 97و98 و تخمین افزایش درجه 7شعبه براساس آمار شهریورماه سال گذشته را ازجمله توفیقات حاصله در زمان مدیریت خود دانست.

در ادامه محمدحسین مصطفوی رئیس کانون بازنشستگان به نمایندگی از کارکنان و بازنشستگان استان خراسان رضوی به تقدیر از خطیب زاده در دوران مدیریت این استان پرداخت.

 همچنین مصطفی تقوی با  تقدیر از حسن اعتماد مدیر عامل بانک در انتصاب  وی به عنوان مدیر شعب خراسان رضوی، خدمت در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا را توفیقی بزرگ و مدال افتخار خود دانست و ابراز  امیدواری کرد با تلاش مضاعف و همکاری کارکنان این استان بتواند زمینه تحقق اهداف مورد نظر اولیاء بانک را فراهم سازد.

تقوی منابع انسانی را بزرگترین سرمایه بانک دانست و افزود: در هزاره سوم به رغم توسعه سریع تکنولوژی، منابع انسانی در صدر ارکان سازمان ها قرار گرفته است و به عنوان ارزشمندترین دارایی سازمان ها تلقی می شود.

وی فراهم  کردن محیطی سالم و بانشاط برای همکاران، تقویت زمینه کار و تلاش هدفمند، توسعه دانش و مهارت افزایی کارکنان، بهره مندی از خرد جمعی و استفاده از تجارب بازنشستگان به عنوان ذخائیر بابرکت سازمان را از جمله برنامه های خود در حوزه منابع انسانی عنوان کرد.

مدیر خراسان رضوی تعامل با مدیران استانی و دستگاه های اجرائی در راستای تحقق اهداف بانک و دولت، تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام مسکن مهر، اجرای صحیح طرح اقدام ملی، تلاش در جهت حفظ و افزایش خوشنامی بانک به عنوان سرمایه بزرگ و افزایش سهم بانک از بازار پولی و مالی استان را از مهمترین اهداف و برنامه های خود در استان خراسان رضوی دانست.

در پایان  نشست ، هدایایی از سوی مدیران ارشد بانک ، کارکنان مدیریت خراسان رضوی ، کانون بازنشستگان استان ، مدیران تعدادی از دستگاههای اجرایی استان به حسن خطیب زاده اهدا شد .

 

آخرین بروزرسانی 1400/3/4