تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی

با تلاش و برنامه ریزی اهداف بانک را محقق می کنیم

مدیر خراسان رضوی در اولین وبینار رؤسای شعب با بیان ویژگی های برجسته اخلاقی مدیرعامل فقید بانک زنده یاد رحیمی انارکی بر ادامه راه ایشان با خدمت رسانی مطلوب به مردم و تلاش مضاعف تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ،  حسن خطیب زاده مدیر استان در این وبینار که معاونان مدیریت، رییس و معاون حوزه جنوب استان، معاون حوزه حراست و تعدادی از رؤسای شعب شرکت داشتند گفت: مرحوم رحیمی انارکی نمونه بارز یک مدیر خدمتگزار بود که تمام عمر خود را  برای استفاده از ظرفیت های بانک جهت خدمت به مردم  صرف کرد و تا آخرین روزهای عمر خود نیز این دغدغه را به همراه داشت.

خطیب زاده به تشریح شرایط فعلی استان پرداخت و   افزود : با  توجه به روند نزولی شیوع بیماری کرونا و از سرگیری بسیاری از فعالیت های اقتصادی، برنامه ریزی مناسب و تلاش مضاعف جهت تحقق اهداف مورد انتظار  است .

مدیر استان گفت : انتظار ما ازتمامی مسیولان  شعب این است که با رعایت پروتکل های بهداشتی از تمام ظرفیت های موجود در جهت تحقق اهداف بانک استفاده  کنند .

در ادامه این وبینار ، محمدپورقربانی معاون اجرایی استان به بیان رهنمودهایی در حوزه های اعتباری، وصول مطالبات و بازاریابی پرداخت.

وی با تاکید بر برنامه ریزی مناسب جهت وصول مطالبات در شرایط ناشی از بیماری کرونا گفت: بررسی پرونده مشتری  و توجه به شغل وی قبل از هرگونه اقدامی جهت وصول مطالبات مورد انتظار  است.

معاون اجرایی استان مطالعه دقیق سیاستهای اعتباری و بخشنامه های مربوطه توسط تمامی کارکنان شعب  را خواستار شد.

همچنین حمیدرضا همت آبادی به تشریح مصوبات کمیته منابع و مصارف بانک در مورد تغییر نرخ سود سپرده ها پرداخت و بر تلاش جهت جذب منابع و همچنین توسعه بانکداری الکترونیک تاکید  کرد.

محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت هم  ضمن تاکید  بر رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری،  با اشاره به طرح شیفت بندی کارکنان  در شرایط کرونایی گفت: شیفت بندی باید به گونه ای صورت پذیرد که باعث ایجاد خلل در کار مشتریان و همچنین کاهش انگیزه پرسنل نشود.

در این  نشست ناصر علیشاهی رییس حوزه جنوب استان، بیژن صادقی رییس شعبه مرکزی مشهد و برخی دیگر از رؤسای شعب به ارایه گزارش در مورد عملکرد شعب و همچنین پیشنهادات خود پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1399/3/7