تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير خراسان رضوي تاكيد كرد :

ضرورت آشنايي كودكان با فرهنگ پس انداز

مدير خراسان رضوي در مراسم تقدير از برگزيدگان مسابقه نقاشي و انشاء نويسي بر ضرورت آشنايي كودكان با پول و فرهنگ پس انداز تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي ، در اين مراسم كه با حضور محمدپورقرباني معاون اجرائي استان، حميدرضا همت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات مديريت و كاركنان دايره ارتباطات و بازاريابي برگزار شد،حسن خطيب زاده مدير استان گفت : براي فرزندان خود حساب بانكي باز كنيد و مسووليت اين حساب را آنها بسپاريد.

به گفته مدير خراسان رضوي ، با اين كار آنها را با مديريت پول آشنا ميكنيد تا در آينده بتوانند مبالغ بيشتري را مديريت كنند.

در ادامه ، محمد پورقرباني گفت: مسكن از يك سو يكي از نيازهاي اصلي هر خانواده محسوب مي شود و از سوي ديگر به دليل قيمت بالا، تهيه آن مستلزم برنامه ريزي طولاني و مدون  است كه حساب پس انداز مسكن جوانان در همين راستا طراحي شده است .

همچنين حميدرضا همت آبادي به تشريح مزاياي حساب پس انداز مسكن جوانان پرداخت و افزود : با افتتاح اين حساب علاوه بر دريافت كارت شتابي مي توانيد با برنامه ريزي مناسب و انجام واريزي هاي مربوطه از تسهيلات تك رقمي جهت خريد مسكن استفاده كنيد.

بر اساس اين گزارش ، همزمان با اجراي "طرح كاج2" در پائيز سال جاري به منظور بازاريابي و معرفي حساب پس انداز مسكن جوانان، اين مديريت به برگزاري مسابقه نقاشي ويژه دانش آموزان مقطع ابتدايي با موضوع مسكن و مسابقه انشاء نويسي ويژه دانش آموزان دبيرستاني با موضوع "اگر آب نبود" اقدام كرد.

در پايان اين طرح و پس از بررسي و داوري آثار دريافتي به تعداد 60نفر از آثار برگزيده هدايايي به رسم ياد بود اهداء شد.
آخرین بروزرسانی 1398/12/19