تازه های اخبار تازه های اخبار

قدرداني مدير رفاهي سازمان نظام پرستاري خراسان رضوي از بانك مسكن

مديررفاهي سازمان نظام پرستاري خراسان رضوي با تقدير از بانك مسكن ، حمايت اين بانك در تامين مسكن پرستاران را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي،  مهدي شرفي مقدم مدير رفاهي سازمان نظام پرستاري خراسان رضوي اين مطلب را در مراسمي كه به منظور بزرگداشت مقام مادر از سوي دانشگاه علوم پزشكي مشهد و سازمان نظام پرستاري خراسان رضوي  و با حضور مدير استان برگزار شد عنوان كرد .

وي افزود : تامين مسكن پرستاران از اولين اولويت هاي ماست و در اين راستا خدمات و تسهيلات بانك مسكن مي تواند بسيار مؤثر باشد.

در اين مراسم كه معاون مالي و فناوري مديريت و رييس شعبه مركزي مشهد نيز حضور داشتند حسن خطيب زاده مدير شعب استان آمادگي بانك مسكن را براي ارائه خدمات به پرستاران و خانوادهايشان  اعلام كرد.

وي اظهار داشت : بانك مسكن به عنوان تنها بانك تخصصي در حوزه مسكن و ساختمان خدمات و تسهيلات منحصر به فردي را ارائه مي دهد.

خطيب زاده افزود : پرستاران به عنوان حاميان سلامت جامعه از جايگاه ويژه برخوردارند و ارائه خدمات مطلوب به اين قشر  زحمتكش از اولويت هاي ماست.

مذاكره با مسوولان دانشگاه علوم پزشكي مشهد، برپايي غرفه و ميز خدمت بانك، افتتاح  حساب براي پرستاران و جامعه پزشكي و مذاكره با شركت هاي دارويي و تجهيزات پزشكي حاضر در مراسم از ديگر اقدامات صورت پذيرفته در اين مراسم بود.

آخرین بروزرسانی 1398/12/19