تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت شعب خراسان رضوی برگزار شد

گردهمایی آموزشی الزامات حفاظتی و ایمنی شعب

گردهمایی آموزشی الزامات حفاظتی و ایمنی شعب با حضور مدیر شعب استان، رییس و معاونان حوزه حراست استان و معاونان شعب مشهد در محل سالن شهید شهریاری مدیریت برگزار شد.

 

گردهمایی آموزشی الزامات حفاظتی و ایمنی شعب با حضور مدیر شعب استان، رییس و معاونان حوزه حراست استان و معاونان شعب مشهد در محل سالن شهید شهریاری مدیریت برگزار شد.

در این نشست ابوالفضل مهران مدیر شعب استان با تاکید بر اهمیت کار معاونان شعب اظهار داشت: تاثیری که معاونان در شعب دارند اگر بیشتر از رییس شعبه نباشد مطمیناً کمتر از او نیست. مهران در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش همکاران در بخش جذب منابع افزود : در حال حاضر یکی از اولویت های مهم بانک وصول مطالبات معوق است که ما از همکاران انتظار داریم به صورت ویژه این بحث را پیگیری کنند .مدیر شعب خراسان رضوی همچنین اظهار داشت : فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر نیز باید از طریق تعاونی ها یا انبوه سازان به صورت جدی تا حصول نتیجه دنبال شود.

مدیر شعب استان با تاکید بر اهمیت بانکداری الکترونیک اظهار داشت: با ارتقای بانکداری الکترونیک حضور مشتریان در شعبه بسیار کاهش یافته که این امر نتیجه تلاش کارکنان است که مشتریان را به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک تشویق کرده اند . در ادامه حجت عظیمی رییس حوزه حراست استان با اشاره به این نکته که نقش معاونان شعب در امور بانک بسیار ارزشمند است اظهار داشت: معاونان شعب در کنار رییس شعبه قرار دارند تا بتوانند اهداف سازمان را در بخش های وصول مطالبات و جذب منابع تحقق بخشند و انتظار داریم تا از تمام ظرفیت های موجود در جهت پیشبرد اهداف بانک بهره برداری شود.

اهمیت نظارت بر مصرف تسهیلات، ایجاد بستر مناسب به منظور تکریم مشتریان، پرهیز از ایجاد هرگونه تنش در فضای بانک در ارتباط با مشتریان، رعایت حجاب اسلامی،‌ پرورش نیرو و ... دیگر موضوعاتی بود که ریس زحوزه حراست استان در این نشست به آنها پرداخت.

آخرین بروزرسانی 1394/4/24