تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی

وحدت و همدلی کارکنان ،به موفقیت سازمانی می انجامد

سازمانی موفق خواهد بود که همه کارکنانش با هم وحدت و همدلی داشته باشند و در جهت یک هدف مشخص قدم بردارند.

 ابوالفضل مهران مدیر شعب استان در نشستی که با حضور معاونان ، رییس حوزه حراست استان و کارکنان مدیریت برگزار شد با بیان این مطلب تاکید کرد :اگر سازمانی بخواهد شکل بگیرد باید تمام افراد آن سازمان با یکدیگر همراه و همگام باشند. وی با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، تلاش و کوشش مستمر و مجدانه همکاران را در جهت افزایش منابع و کاهش مطالبات معوق خواستار شد و افزود: با تلاش همه کارکنان اهدافی که تا پایان آذرماه در بخش جذب منابع برای این استان مشخص شده بود محقق شده و همچنین در بخش وصول مطالبات معوق نیز در پایان آذرماه جزی مدیریت های برتر کشور بوده ایم.

مدیر شعب استان همچنین به اقدامات شایسته در بخش بازسازی شعب اشاره کرد واظهار داشت : در دو ماهه اخیر علاوه بر بازسازی 6 شعبه در سطح استان، ساختمان زایرسرا و هتل سلام نیز به جهت رفاه حال زایران امام رضا (ع) مورد بازسازی قرار گرفته است.

در ادامه عظیمی رییس حوزه حراست استان ضمن تقدیر و تشکر از پشتیبانی و زحمات همکاران ستاد به جهت انجام امور شعب و برطرف کردن نیازهای کارکنان شعب اظهار داشت: درک متقابل مشکلات شعب از سوی همکاران ستاد بسیار دارای اهمیت می باشد و همواره همکاران ستاد باید برای رفع مشکلات همکاران صف چاره اندیشی کنند..

آخرین بروزرسانی 1394/4/24