تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان خراسان رضوی

خوشنامی بانک با تلاش مستمر کارکنان میسر شده است

مدیر شعب خراسان رضوی در نشستی که با حضور مسؤولان مدیریت و رؤسای شعب استان برگزار شد.خوشنامی بانک را در طول 76سال مرهون تلاش تمام کارکنان عنوان کرد.

 در این نشست ابوالفضل مهران مدیر شعب استان گفت : یکی از مهمترین ویژگی های بانک مسکن خوشنامی آن است که با تلاش و کوشش مستمر همه همکاران مدیریت و شعب استان در طول 76 سال خدمت صادقانه به مردم فراهم شده است . مدیر شعب استان ادامه داد: با توجه به ظرفیت بالای استان خراسان رضوی، انتظار مدیران ارشد بانک از کارکنان این استان در بخش جذب منابع بسیار زیاد است.

وی افزود: با عنایت به اهمیت بانکداری شرکتی در سال آینده، انتظار داریم همکاران تلاش بیشتری را در جهت جذب منابع و افزایش سپرده در این خصوص داشته باشند.

در ادامه این نشست موسوی فرد معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت با تاکید بر اهمیت بانکداری الکترونیکی تلاش و کوشش مستمر همه همکاران را در اینخصوص خواستار شد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت بانکداری الکترونیکی و در راستای حفظ و جذب منابع مشتریان متقاضی پایانه های فروشگاهی، ضرورت دارد شعب این مشتریان را با توجه به مانده منابعشان در شعبه جهت نصب پایانه های فروشگاهی به مدیریت معرفی کنند.

سپس عظیمی رییس حوزه حراست استان، با اشاره به این که خدمت به عنوان کارمند در نظام اسلامی توفیق بزرگی است اظهار داشت: در راستای مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع باید طوری رفتار نماییم که مشتریان را راضی نگه داریم.

عظیمی با اشاره به این که کارکنان بالاترین سرمایه های بانک هستند خاطرنشان کرد : مسؤول شعبه علاوه بر نظارت بر امور شعبه اعم از جذب منابع، وصول مطالبات و ... باید همکاران را نیز صیانت کند و بر عملکرد پرسنل در شعبه نظارت کامل داشته باشد.

همچنین در این نشست هدایای رؤسای شعب امامت مشهد و جغتای در بخش بانکداری الکترونیک، شهید صارمی مشهد و کوهسنگی مشهد در بخش جذب منابع، سعدی مشهد و پاسداران مشهد در بخش کاهش مطالبات و کاشمر و گلبهار در بخش فروش اقساطی مسکن مهر که در سه ماهه سوم سال جاری موفق عمل کرده بودند اهدای شد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/24