تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از مدرسان بانک در مدیریت خراسان رضوی

مراسم تجلیل از مدرسان تخصصی بانک در مدیریت خراسان رضوی با حضور مدیر شعب استان، معاونان مدیریت، روسای حوزه حراست و دایره امور اداری،‌ رفاهی و آموزشی و جمعی از کارکنان برگزار شد.

 

مراسم تجلیل از مدرسان تخصصی بانک در مدیریت خراسان رضوی با حضور مدیر شعب استان، معاونان مدیریت، روسای حوزه حراست و دایره امور اداری،‌ رفاهی و آموزشی و جمعی از کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ابوالفضل مهران برگزاری این مراسم را به منظور قدردانی از زحمات همکاران مدرس که در جهت ارتقای اطلاعات بانکی کارکنان تلاش می کنند دانست و گفت : هر روز ،روز معلم و آموزش است و هفته بزرگداشت مقام معلم تنها نمادی برای تجلیل از تلاش معلمین و مدرسان است.

مدیر شعب استان با تاکید بر تحقق صد درصدی اهداف آموزش در سال 93 اظهار داشت: با تلاش و کوشش کارکنان دایره امور اداری، رفاهی و آموزشی مدیریت در جهت ارتقای سطح علمی همکاران در سال گذشته توانستیم صد درصد اهداف آموزش را محقق کنیم.

وی همچنین عنوان کرد: در بحث آموزش فقط کمیت آموزش ملاک نیست بلکه آنچه دارای اهمیت بیشتری است کیفیت آموزش است که لازم است در برگزاری دوره های آموزشی برای پرسنل کیفیت آموزش نیز به خوبی تحقق پیدا کند و در آزمون سنجش شغلی کارکنان در سال 94 نیز، ارتقای کیفیت آموزش پرسنل مورد توجه و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

در ادامه جلسه حجت عظیمی رییس حوزه حراست با اشاره به توانمندی کارکنان این مدیریت اظهار داشت: هر سازمانی که در آن از ظرفیت کارکنان به طور کامل استفاده شود قطعاً سازمان موفقی است که کارکنان این بانک نیز از این امر مستثنی نیستند.

وی افزود: در بحث آموزش موضوعی که امروزه خیلی مورد توجه قرار گرفته است توسعه فرهنگ سازمانی است که پیشنهاد می گردد دوره های آموزشی مسایل فرهنگی نیز با استفاده از اساتید ذیربط برای کلیه کارکنان درنظر گرفته شود که برگزاری این دوره ها، سبب ارتقای اخلاق سازمانی در بین کارکنان می شود.

عظیمی ادامه داد: همکاران مدرس باید همواره دانش سازمانی خود را به روز کنند و تلاش نمایند تا در دوره های آموزشی، اطلاعات صحیح بانکی را به کارکنان انتقال دهند.

  این گزارش حاکی است دراین  جلسه لوح تقدیر و هدایایی توسط مدیر شعب استان به مدرسان  اهدای شد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23