اهمیت تسلط کامل معاونان شعب بر تمامی مسایل بانک

مدیر شعب خراسان رضوی تاکید کرد :

اهمیت تسلط کامل معاونان شعب بر تمامی مسایل بانک

نقش مدیریتی و پاسخگویی معاونان شعب در کنار روسای شعب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و لزوم اشراف اطلاعاتی معاونان شعب بر همه مسائل بانک ضروری است .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی این مطلب را مصطفی تقوی مدیر شعب  استان در  نشست وبیناری که با حضور معاونان مدیریت ، رئیس حوزه حراست ، رئیس حوزه جنوب استان و معاونان دوایر مدیریت برگزار شد عنوان کرد.

مدیر شعب استان ، معاونان شعب را پل ارتباطی میان رییس و کارکنان شعبه دانست و بر اهمیت نقش معاونان شعب در برنامه ریزی و تحقق اهداف تاکید کرد . وی خاطر نشان کرد : معاونان شعب در برنامه ریزی ، تیم سازی ، شناسایی توانمند های کارکنان نقش آفرین هستند .

تقوی تصریح کرد :  تلاش تمامی کارکنان  برای استفاده از ظرفیت های بانک به منظور تحقق شعار سال 1400 مورد تاکید است زیرا بخش مسکن رابطه تنگاتنگی با حوزه تولید و اشتغال دارد .

تقوی با اشاره به اهمیت فرایند ارزیابی عملکرد بر نقش معاونان شعب در این برنامه ریزی و تحقق اهداف تاکید کرد .

وی با تاکید بر اهمیت تدوین  استراتژی و برنامه ریزی در کار مدیریتی ، هدف گذاری که باید از اهداف بانک  بالاتر باشد ، ساماندهی ، برنامه ریزی و تحقق بهبود مستمر را گام های استراتژی دانست .

تقوی به مقایسه و تحلیل آمارهای مربوط به عملکرد مدیریت شعب استان در مقایسه با سایر مدیریت ها و همچنین شبکه بانکی استان پرداخت و افزایش سهم منابع و توسعه خدمات کارمزد محور  را خواستار شد .

 مدیر استان خراسان رضوی ادامه داد : ما باید برای بهتر شدن و بهبود عملکرد مدیریت شعب استان تلاش کنیم و از ابزارها و محصولاتی که در اختیار داریم به نحو احسن بهره برداری کنیم .

تقوی افزود : ستاد باید کاملا در خدمت صف باشد و مسئولان مدیریت و کارکنان ستاد حمایت کننده شعب هستند.

وی ادامه داد  : هیچ موفقیتی تصادفی نیست اگر در ارزیابی عملکرد سال  1399، 27 شعبه  از شعب تحت پوشش این مدیریت در منطقه سبز قرار گرفته و همچنین 9 شعبه ارتقائ درجه یافته اند این موفقیت حاصل برنامه ریزی و تلاش گروهی کارکنان صف و ستاد  است .

در ادامه  محمد پورقربانی معاون مدیریت ، توجه کارکنان  را به دستور العمل های اجرایی به خصوص در حوزه های اعتباری و وصول مطالبات خواستار شد.

سپس محسن علیمحمدی معاون مدیریت نیز مواردی از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی ، امحا اسناد بر اساس بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی ، کنترل و نظارت همه جانبه بر امور جاری شعبه و عملکرد کارکنان ، کنترل اسناد نقدی و انتقالی ، رعایت بهداشت اعتباری در حوزه پرداخت تسهیلات ، تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات به بهترین نحو  به مشتریان را مورد تاکید قرار داد.

همچنین حمید رضا همت آبادی معاون مدیریت به تشریح عملکرد استان در سال گذشته و بیان اهداف سال جاری پرداخت و برنامه ریزی و تلاش کارکنان در راستای تحقق اهداف به ویژه در بخش های جذب منابع و بانکداری الکترونیک  را ضروری دانست .

آخرین بروزرسانی 1400/4/15