خراسان رضوي ، رتبه نخست در افتتاح حساب جوانان را كسب كرد

مدير استان خبر داد :

خراسان رضوي ، رتبه نخست در افتتاح حساب جوانان را كسب كرد

مديريت شعب خراسان رضوي با اجراي طرح "كاج دو" موفق به كسب رتبه نخست در برنامه بازاريابي حساب مسكن جوانان پاييز سال جاري در بين مديريت هاي شعب كشور شد.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي ، حسن خطيب زاده مدير استان با اعلام اين خبر گفت : در ادامه برنامه هرماه يك توفيق، مدير شعب استان از موفقيت اين مديريت در برنامه بازاريابي پس انداز مسكن جوانان در پاييز سال جاري خبر داد.

  وي افزود : پس از اجراي "طرح كاج يك" در فروردين ماه  سال جاري  و كسب نتيجه مطلوب و با عنايت به اعلام برنامه بازاريابي حساب مسكن جوانان در پائيز از سوي اداره كل بازاريابي، "طرح كاج دو" از ابتداي مهرماه در استان اجرا شد

مدير شعب استان ادامه داد : از جمله اقدامات انجام شده در اين طرح،  تعيين هدف براي شعب ، مذاكره با ادارات و سازمان ها و همچنين برگزاري مسابقه نقاشي و انشاء نويسي در مدارس است .خطيب زاده گفت :  اعلام آمار هفتگي اين حساب منجر به ايجاد فضاي رقابتي سالم در بين شعب و كاركنان گرديد كه در پايان طرح نيز با پرداخت پاداش نقدي ازشعب و كاركنان موثر در اين طرح تجليل شد .

وي نتيجه اجراي اين طرح را مطلوب عنوان كرد و گفت: با اجراي اين طرح حدود 7هزار فقره حساب به مبلغ 113 ميليارد ريال در استان افتتاح  شده است .

بر اساس اين گزارش ، محمدطاهرقائيني رئيس شعبه بلوار خيام مشهد كه موفق به كسب رتبه نخست در  استان شده علت موفقيت شعبه را انجام مذاكرات متعدد و پيگيري آن ها اعلام كرد.

وي اظهار داشت:  با اعلام طرح كاج از سوي مديريت شعب، مذاكرات بازاريابي را به صورت ويژه در دستور كار قرار داديم و با عنايت به قابليت هاي ويژه حساب پس انداز مسكن جوانان اين شعبه موفق به افتتاح 1،044 فقره حساب به مبلغ بالغ بر 12 ميليارد ريال شده است.

همچنين محمدرضا ابريشمي رئيس شعبه مركزي نيشابور با اشاره به موفقيت اين شعبه دركسب رتبه دوم در  استان و افتتاح تعداد 1000 فقره حساب پس انداز مسكن جوانان از ابتداي سال اظهار داشت: حساب پس انداز مسكن جوانان، حسابي ويژه و منحصر به فرد در شبكه بانكي مي باشد كه در صورت معرفي و ارائه توضيحات مناسب به مشتريان مورد استقبال آنها واقع مي شود.

آخرین بروزرسانی 1398/11/12