تازه های اخبار تازه های اخبار

نماینده رهبری در منطقه اورامانات:

بانک مسکن، خدمت بزرگی به زلزله زدگان استان کرده است

نماینده ولی فقیه در منطقه اورامانات، در دیدار با کارکنان بانک مسکن، با تجلیل از خدمات بانک مسکن اظهار داشت:زلزله استان کرمانشاه، آزمون بزرگی برای کارکنان بانک در پرداخت به موقع تسهیلات بود و بانک مسکن، با عملکرد خوب خود، خدمت بزرگی به زلزله زدگان استان کرد.

حاج ماموستا قادری، امام جمعه شهرستان پاوه ونماینده مقام معظم رهبری در منطقه اورامانات ، ضمن بیان مطلب فوق افزود: پرسنل بانک به لحاظ عملیات مالی و مواجه با اموال و سرمایه مردم، وظیفه حساس و مهمی برعهده دارند و زحماتی که برای توسعه و آبادانی کشور و رونق اقتصادی جامعه می کشند، قابل تقدیر است.

نماینده مقام معظم رهبری در منطقه اورامانات که شامل شهرستانهای روانسر،جوانرود،پاوه و ثلاث باباجانی است در ادامه افزود: در شرایط کنونی و وضعیت اقتصادی و معیشت مردم،  باید هرقدر می توانیم در راه خدمتگزاری به اقشار مختلف جامعه، تلاش کنیم و بانکها به عنوان یکی از ارکان اصلی اقتصاد کشور، نقش مهم و ارزنده ای در این زمینه دارند.

عضو شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت گفت: مدارا کردن با مردم و حسن رفتار با مشتریان و ارباب رجوع، از واجبات امروز جامعه است و خداوند متعال اجر و پاداش کسی که گره ای از کار بنده ای بازکند و با مردم خوش رفتاری داشته باشد را خواهد داد.

دراین دیدارصالحی،رئیس شعبه روانسر،نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این شعبه اظهارداشت: شعبه روانسر در جریان زلزله سال 86 و آسیب منازل مسکونی مردم808فقره تسهیلات در موضوع زلزله، پرداخت کرد و همکاران ما در مدیریت استان و سایر شعب شهرستانهای آسیب دیده نیز، برای تسریع در پرداخت این تسهیلات، تلاش شبانه روزی از خود نشان دادند.

رئیس شعبه روانسر گفت: بانک مسکن استان کرمانشاه در جریان زلزله، حدود65هزارفقره تسهیلات در بخش های مختلف بازسازی،تعمیرات و کمک معیشت پرداخت کرد و این حجم پرداخت تسهیلات غیر از همت جهادی و کار مضاعف همکاران و خدمتگزاری بی شائبه آنها، امکان پذیر نبود.

جوادصالحی، پرداخت تسهيلات ازدواج و اشتغالزائي و طرح اقدام ملی مسکن را از دیگر پروژه های فعال بانک مسکن روانسر، برشمرد و گفت: پروژه 80واحدي روانسر،  بعنوان اولين پروژه طرح اقدام ملي در استان، شروع بكار نموده و مرحله اول تسهيلات نيز پرداخت شده است و با عنايت به پيگيري  فرماندار محترم شهرستان، در خصوص  تامين زمين پروژه دوم،این شعبه برای پرداخت به موقع تسهیلات و شروع ساخت واحدهای فاز دوم شهرستان آمادگی دارد.

آخرین بروزرسانی 1400/4/1