تازه های اخبار تازه های اخبار

دوران بازنشستگی با برنامه ریزی شیرین می شود

عضوهیات عامل ومعاون مدیر عامل در امور منابع انسانی

عضوهیات عامل ومعاون مدیر عامل در امور منابع انسانی ،بازنشستگی را آغازی از یک مرحله از زندگی خواند که می توان با برنامه ریزی ،از ان نهایت استفاده را کرد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان ،این مطلب را حسن شهر آشوب عضوهیات عامل ومعاون مدیر عامل در امور منابع انسانی در مراسم تقدیر از زحمات چهار بازنشسته این مدیریت که با حضور منوچهر فتح آبادی رییس اداره کل امور کارکنان ،مدیر ،معاونان ،روسای دوایر مدیریت وروسای شعب برگزار شد ؛عنوان کرد .

وی با تبریک بازنشستگی به همکاران بازنشسته حاضر دراین  مراسم تجلیل از بازنشستگان را نشانگر اهمیت فعالیت شان  در بانکدانسته وبرای آنان آرزوی موفقیت کرد .

 

عضو هیات عامل ومعاون مدیر عامل در امور منابع انسانی با تاکید بر تکریم وبهره گیری از تجارب ومهارتهای بازنشستگان در تمامی امور اظهار امیدواری کرد :بانک بتوانداز تجربیات افراد بازنشسته در همه زمینه ها استفاده کند .

عقیل زینلی مدیر شعب استان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات صادقانه همکاران بازنشسته اظهار داشت :بازنشستگی قطع ارتباط اداری نیست ،بلکه یک تغییر در وضعیت اداری است .

وی افزود: بازنشستگی دروان جدیدی از زندگی است ،که سبک جدیدی را می طلبد .

مدیر شعب استان دوران بازنشستگی را  دورانی دانست، که فرد بازنشسته  قدرت انتخاب بیشتری دارد  و می تواند وقت وزمان بیشتری را صرف پرداختن به علائق خود نماید .

زینلی در ادامه بر لزوم بهره گیری از تجارب همکاران بازنشسته در بخش های مختلف تاکید کرد .

شایان ذکر است در پایان با اهدای لوح تقدیر وهدایایی از خدمات مهناز شیراز پور ،محمد نائب زاده خیامی ،احمد سنجری  ومحسن میرزائی  تجلیل شد .

آخرین بروزرسانی 1400/4/20