تازه های اخبار تازه های اخبار

تیم سازی ،استفاده از فرصتها ومشتری مداری ازعوامل تاثیر گذار در کسب موفقیت است

تیم سازی ،استفاده از فرصتها ،مشتری مداری ،حرکت در راستای اهداف عالیه بانک و همکاری وهمیاری همه کارکنان در بازاریابی از عوامل مهم وتاثیر گذار در کسب موفقیت است .

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان  محمد غفوریان مدیر شعب استان، این مطلب را در حاشیه مراسم تجلیل از  کارکنان شعبه مرکزی کرمان در کسب موفقیت عبور منابع از مرز 2هزار میلیارد ریال عنوان کرد وبا تقدیر از عملکرد شعبه افزود: مکاییل پوررضاقلی  رییس شعبه از زمان پذیرش مسیولیت این شعبه موفق به کسب موفقیتهای از جمله ورود به باشگاه شعب هزار میلیاردی ، شعب ممتاز ودو هزار میلیاردی شده است .

غفوریان  برنامه ریزی وتلاش شعب در پیشبرد  اهداف بانک را عوامل مهم ،در کسب موفقیت عنوان کرد .

 مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به عملکرد شعبه مرکزی کرمان  در شش ماه نخست سال جاری تلاش بیشتر کارکنان شعبه را به منظور تحقق اهداف تعیین شده سال 99خواستار شد.

میکاییل پوررضا قلی رییس شعبه مرکزی کرمان نیز طی سخنان :با اشاره به عملکرد شعبه مرکزی کرمان طی 4سال پذیرش مسیولیت در این شعبه گفت: از زمان تصدی وی در پست رییس شعبه با تلاش کارکنان شاهد موفقیتهای زیادی در شعبه  بوده ایم .

وی افزود :در بخش منابع با جذب یک هزار و279میلیارد ریال مانده منابع شعبه، از مبلغ 937میلیارد ریال به دو هزار و216میلیارد ریال افزایش یافته است، که نشان از رشد 137درصدی دارد .

رییس شعبه مرکزی کرمان گفت : با تلاش کارکنان در  صدور ضمانت نامه هم رشد 317درصدی را شاهد بوده ایم ومانده ضمانت نامه های صادره از 36میلیارد ریال به 150میلیارد ریال افزایش یافته است .

پور رضا قلی خاطر نشان کرد :در پرداخت تسهیلات نیز شعبه عملکرد قابل قبولی داشته است وبا رشد 70درصدی و با پرداخت  دو هزار و725میلیارد ریال  تسهیلات، مانده تسهیلات از سه هزار و900میلیارد ریال به 6هزار و652میلیارد ریال رسیده است .

وی عملکرد شعبه مرکزی کرمان را در وصول مطالبات معوق مثبت ارزیابی کرد وگفت:در بخش وصول مطالبا ت بویژه وصول نقدی سه هزار 127میلیارد ریال شعبه وصولی داشته است .

آخرین بروزرسانی 1399/6/31