فهرست اخبار فهرست اخبار

سرمایه انسانی متخصص ودانش محور از بزرگترین مزیتهای رقابتی بانک به شمار میرود

معاون اداری پشتیبانی مدیریت شعب استان اصفهان یکی از رموز موفقیت بانک ها را تکیه و توجه بر مسایل آموزشی و منابع انسانی دانست و گفت : سرمایه انسانی متخصص و دانش محور یکی از بزرگترین مزیتهای رقابتی حال حاضر بانک مسکن به شمار میرود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان مسعود رضوانی در اولین جلسه کارگروه سرمایه انسانی که  در دو نوبت صبح وبعدازظهر و به  دبیری رئیس دایره منابع انسانی برگزار شد، گفت : بنا به دستور مدیر استان ،کارگروه سرمایه انسانی با هدف افزايش بهره‌وري ، ایجاد شرایط خوب  ،رضايت شغلي، علاقه و وفاداري به سازمان و بالندگي كاركنان ، رعايت اصول عدالت محوري و شايسته سالاري ، تعریف مدل های مختلف شایستگی، تقويت فضاي همدلي، تفاهم، تعامل و اعتماد متقابل تشکیل شده است.

وی در ادامه با تاکید بر اهتمام کارگروه، به امر آموزش و بهره برداري مستمر و صحيح از آموزش و توسعه يادگيري سازماني  ذيل سياستها و اهداف آموزشي ، براي ارتقاء دانش شغلي و مهارت هاي انساني افزود : رضایتمندی مشتریان وابسته به وجود نیروهای انسانی با انگیزه و ارتقاء یافته است و یکی از اهداف مهم این کارگروه ایجاد محیط کاری امن و آرام و دلپذیر است.

رضوانی در بخش دیگری از صحبتهای خود به تلاش در جهت تامين سلامت ورضايت و رفاه كاركنان با هدف آرامش كاركنان در محيط كار و نیز توجه ويژه و خاص به مسائل كاري ،درماني، رفاهي و معيشتي همكاران بازنشسته و وظيفه بگيران تاکید کرد و گفت : ضروری است  مواردي كه تقويت‌كننده روحيه و علاقمندي كاركنان به كار و محيط كار مي‌باشند در اولویت موضوعات مورد بررسی کارگروه قرارگیرد.

گفتنی است در این جلسه فرامرزترکان رئیس دایره امور منابع انسانی و دبیر جلسه  ضمن تشریح کامل اهداف کارگروه به تبیین موضوعات در دستور کار کارگروه پرداخت و در ادامه اعضای کارگروه به بحث وتبادل نظر پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/14