تازه های اخبار تازه های اخبار

آئین معارفه رییس شعبه مرکزی شاهین شهر

آئین معارفه رییس شعبه مرکزی شاهین شهر

با حضور معاون اداری پشتیبانی اصفهان برگزارشد:

آئین معارفه رییس شعبه مرکزی شاهین شهر

مراسم معارفه رییس شعبه مرکزی شاهین شهر با حضور معاون اداری پشتیبانی مدیریت،رئیس دایره کنترل و نظارت و معاون حفاظت پرسنلی حوزه حراست  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان امیرعباس شیرانی نژاد در این مراسم طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات شعب حوزه ، به بيان نقش حوزه ها در پيشبرد اهداف بانك پرداخت و ابراز اميدواري كرد كه به با توجه به سوابق كاري روشن و موفق رییس جدید شعبه مرکزی شاهین شهر و همچنین دارا بودن مجموعه ای از صفات بارز اخلاقی و مدیریتی، در سمت جديد نيز به خوبي از عهده اين مسئوليت برآمده و با تکمیل تیم مدیریتی شعبه باعث رونق و موفقیت بيشتر بانك در اين منطقه خواهند شد.

وی با اشاره به آمار و ارقام عملکرد شعب شاهین شهر و پتانسیل موجود در این منطقه افزود: از همه همکاران انتظار داریم تا با تلاش و توان بیشتر جایگاه شعب را ارتقاء دهند.

معاون اداری پشتیبانی مدیریت در پایان ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد احمد رجبی و محمد یزدانپرست معاونین شعبه مرکزی شاهین شهر به پتانسیل های موجود صنعتی،اقتصادی در منطقه ی شاهین شهر و غرب اصفهان اشاره کرد واظهار داشت: با تلاش موثر گروهی، خرد جمعی و نظارت و راهبری حوزه غرب بر شعب تابعه میتوانیم با جذب مشتریان بزرگ جدید برنامه های استراتژیک بانک را محقق سازیم.

سپس حمد ابوالقاسمی رییس جدید شعبه مرکزی شاهین شهر نیز ضمن تشکر از حُسن اعتماد مدیران به بیان دیدگاه ها و برنامه های آتی پرداخت و گفت :کسب موفقیت منوط به کارتیمی،همدلی و روحیه بالاست و با برنامه ریزی دقیق و کار وتلاش بیشتر سعی داریم وضعیت شعبه را بهبود بخشیم.

در پايان حكم حمیدابوالقاسمی به عنوان رییس شعبه مرکزی شاهین شهر به وی تقدیم شد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/11/28