تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مدير استان با عضو هيئت مديره شركت ناواكو

نشست مدير استان با عضو هيئت مديره شركت ناواكو

در نشست مشترک مدیرشعب استان با مدیرعامل شرکت ناواکو

عملکرد پایانه های فروشگاهی مدیریت اصفهان بررسی شد

 

در نشست مسئولین مدیریت استان اصفهان با عضو هیئت مدیره شرکت فناوری اطلاعات ناواکو ، مدیرشعب استان برلزوم رفع مشکلات و نواقص موجود ، رسیدگی به امورمشتریان خاص و تامین سریع پایانه های فروشگاهی مورد نیاز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، در این نشست که با حضور رئیس دایره فنی سیستمها،رئیس دایره ارتباطات وبازاریابی و مدیردفترنمایندگی ناواکو در اصفهان برگزار شد حسن نوروزی مدیرشعب استان با اشاره به پتانسیل،وسعت و پراکندگی استان اصفهان اظهار داشت : استان اصفهان از بزرگترین استانهای کشور است و با 80 شعبه قابلیت و پتانسیل بسیار مطلوبی را برای گسترش و توسعه پایانه های فروشگاهی دارا میباشد.

وی با اشاره به بازار رقابت خدمات الکترونیک و بانکداری مجازی افزود : سهم بانک مسکن در استان بدلیل پایین بودن کمیت و کیفیت پایانه های فروشگاهی نسبت به سایر رقبا نامطلوب بوده و لازم است تا با افزایش سرعت و ارتقاء کیفیت خدمات و سرویس دهی از سوی شرکت این سهم افزایش پیدا نماید.

نوروزی با اشاره به منافع مشترک بانک مسکن و شرکت ناواکو اضافه ساخت: شرکتهای پرداخت برون سازمانی ، بیشتر منافع محور و اغلب به فکرسودآوری خود هستند، درصورتیکه منافع بانک مسکن و شرکت ناواکو مشترک است و این وجه اشتراک موجب انجام کار بصورت خالصانه تر، جدی تر و متعهدانه تر میشود.

مدیراصفهان در ادامه پشتیبانی وارائه خدمات به دستگاههای نصبی را با اهمیت خواند و با اشاره به فراگیر شدن دستگاههای پایانه فروشگاهی تأکید کرد: پشتیبانی،راهنمایی کافی،رفع سریع مشکلات،پاسخگویی و سرویس دهی به موقع از سوی عاملان و نصابان نمایندگی در جذب وترغیب مشتری به انتخاب و استفاده از پایانه های نصبی بانک مسکن بسیار موثر است و درحال حاضر با توجه به وجود چندین دستگاه pos در اکثر مغازه ها،میتوان با پشتیبانی ،ارائه خدمات سریع،کاهش تراکنشهای ناموفق و راهنمایی های صحیح با جلب اعتماد مشتریان سهم خود را در جذب منابع از طریق درگاههای pos افزایش دهیم.

وی در پایان صحبتهای خود ضمن اشاره به ضرورت برگزاری کلاس آموزش بازاریابی انواع خدمات و محصولات بانک برای پشتیبانان شرکت با هدف بروزرسانی دانش بانکی ایشان گفت : عزم و اراده و هدف ستاد مدیریت استان اصفهان تقویت شرکت ناواکو در جهت برطرف نمودن نیازهای بانک است.

در ادامه این جلسه نیز خاوری  معاون زیرساخت و عضوهیئت مدیره شرکت ناواکو ضمن تشکر از حُسن نظر مدیراستان گفت : امیدوارم با وجود دیدگاه و حساسیت مشترک بین بانک و شرکت ناواکو که از شرکتهای زیرمجموعه بانک به حساب می آید و رشد تعاملات در آینده ای نزدیک شاهد ارتقاء سطح فعالیت شرکت در استان اصفهان باشیم.

خاوری در پایان صحبتهای خود اولویت اول را رضایت مشتریان بانک دانست و افزود : رضایت مشتریان با رضایت مدیر ، معاونین ، روسای شعب و در مجموع کل شبکه استان مشخص میشود و برآنیم تا بتوانیم در نصب،پشتیبانی و ارائه خدمات به مشتریان مطلوب و راضی کننده عمل نماییم و موجبات رضایت مشتریان بانک مسکن را فراهم آوریم.

گفتنی است خاوری دریک سفر یکروزه به همراه غلامرضا وطنخواه مدیردفتر اصفهان ضمن سرکشی به برخی مغازه ها و فروشگاههای دارای پوز فروشگاهی بانک مسکن ، از سایت پشتیبان بانک نیز دیدن کردند.

آخرین بروزرسانی 1399/10/27