تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر منطقه با مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب

دیدار مدیر منطقه با مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب

در راستای از سرگیری مراودات مالی در مدیریت اصفهان صورت پذیرفت:
دیدار مدیر منطقه با مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب

«بمنظور از سرگیری و گسترش سطح همکاریها و جذب منابع بیشتر، مدیر شعب  استان اصفهان با مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب دیدار و راههای افزایش تعامل را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داد.»

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان اصفهان در این نشست که با حضور معاون اجرایی مدیریت، رئیس شعبه مرکزی اصفهان و برخی روسای دوایر مدیریت برگزار شد، حسن نوروزی ضمن تشریح قدمت، سابقه و تاریخچه بانک مسکن و گوشه ای از عملکرد بانک مسکن دراستان، گفت : بانک مسکن یک بانک تخصصی دولتی در حوزه مسکن و ساختمان است و در یک دهه اخیر توانسته است نقش خود را به عنوان یک بانک تخصصی و توسعه ای درجهت رونق اقتصاد کشور به خوبی و گسترده ایفا نماید.

مدیر منطقه در ادامه صحبتهای خود با تشریح انواع خدمات و مزایای رقابتی بانک مسکن بویژه خدمات ارزی گفت: تمام دغدغه کارکنان بانک مسکن سرعت عمل و دقت در ارائه خدمات بی عیب و نقص به مشتریان بخصوص مشتریان خاص است.

نوروزی در ادامه اظهارداشت : پیشرفت های اخیر کشور مدیون تلاش و همت تولیدکنندگان،نخبگان و فرهیختگانی همچون گروه صنعتی انتخاب است که در شرایط فعلی با سرمایه گذاری عظیم در جهت ایجاد اشتغال جوانان و تولید محصولات باکیفیت داخلی میکوشد.

مدیراصفهان در پایان صحبتهای خود افزود : بانک مسکن از اینکه به تولیدکنندگان و مشتریان بزرگی دراستان همچون گروه صنعتی انتخاب  در راستای حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال خدمات ارائه میدهد بسیار خوشحال است.
 

دراین دیدار عباس دیانی بنیانگذار کارخانجات گروه صنعتی انتخاب ضمن تشریح فعالیتهای این گروه گفت:

گروه صنعتي انتخاب به عنوان بزرگ‌ترين توليدكننده لوازم خانگي كشور در سال 1367 فعاليت خويش را آغاز كرده است و از رسالت‌هاي وجودي و اهداف اين گروه صنعتي مي‌توان از فراهم نمودن آسايش و رفاه براي شهروندان ايراني با توليد و عرضه لوازم خانگي پيشرفته، بومي‌سازي فناوري توليد لوازم خانگي و ايجاد برند ملي در اين صنعت و همچنين كارآفريني ياد كرد.
دیانی افزود: چشم‌انداز اين گروه صنعتي تبديل ايران اسلامي عزيز به قطب توليد لوازم خانگي خاورميانه است تا با قابليت‌هاي رقابتي كلاس جهاني؛ الگويي عملي از يك مجموعه خصوصي موفق به صنعت كشور و جهان معرفي گردد و توسعه سبد محصولات و توليد لوازم خانگي جديد، بسط و گسترش بازارهاي فروش و كشف ظرفيت‌هاي تازه، توسعه شبكه خدمات مشتريان و افزايش نمايندگان اين حوزه فعاليت و ... از جمله برنامه‌هاي گروه صنعتي انتخاب است كه بر اساس برنامه‌ريزي صورت گرفته و استراتژي‌هاي كوتاه مدت، ميان مدت و بلندمدت گروه؛ اكنون محصولات اسنوا، دوو، تکنو ، بست و حاير سهم چشمگيري از بازار داخلي را كسب كرده و انتخاب به عنوان رهبر و ركن تأثيرگذار صنعت لوازم خانگي كشور شناخته مي‌شود.
دیانی اظهار داشت :اين گروه صنعتي افزون بر عرضه گسترده و فراگير محصولات خود به بازار داخلي، با صادرات لوازم خانگي به كشورهاي منطقه سهم و نقش ويژه‌اي در صادرات غيرنفتي دارد و اين روزها بار ديگر نام ايران را در عرصه گيتي طنين‌انداز نموده است.
دیانی اضافه ساخت: گروه صنعتي انتخاب با 7 هزار و 500 نفر اشتغالزايي، 8 كارخانه توليدي با مساحت حدود 500 هزار مترمربع، شامل 17 شركت بازرگاني- خدماتي و عرضه بيش از 250 قلم لوازم خانگي از قطب‌هاي بزرگ صنعتي کشور به شمار مي‌آيد كه با بومي‌سازي دانش و فناوري توليد لوازم خانگي و احداث مجتمع‌هاي تحقيقاتي در جنوب شرقي آسيا و همچنين اروپاي غربي؛ نام خود را در رديف بزرگ‌ترين و پيشرفته‌ترين توليدكنندگان لوازم خانگي جهان مطرح نموده است.
دیانی در ادامه با مرتبط و نزدیک خواندن فعالیت گروه صنعتی انتخاب با بانک مسکن درراستای شکل گیری یک زندگی مشترک گفت: بانک مسکن از جهت حمایت  مالی از کارخانجات گروه انتخاب و همچنین توسعه وساخت مسکن برای زوج های جوان که برای شروع زندگی به یک سری لوازم خانگی  نیازمندند  به این گروه صنعتی بزرگ کمکهای شایانی نماید.

عباس دیانی در پایان ضمن تشریح فعالیتهای این گروه در بخش مسکن برای پرسنل و دیگر اقشار اظهار داشت: شركت‌هاي توليدي حايرآسا، حايرپلاست، حاير تهران، اسنوا، مطهرضمير، حاير فوم، قائم لطيف و اطلس چاپ و شركت‌هاي بازرگاني- خدماتي انتخاب سرويس حامي، اُرينتال، المنتظرين، حاير انتخاب، مديا مهر الكترونيك، اسنوا، اسنوا لي الكترونيكس، ام ام دي، اسنوا شانگهاي، كالابران انتخاب، پيام انتخاب، بلوپلاس، بلوپلاس بين‌المللي، تعاوني مسكن، تعاوني مصرف كاركنان، آتيه‌سازان و آلا از شركت‌هاي تابعه گروه انتخاب محسوب مي‌شوند.

آخرین بروزرسانی 1399/10/27