تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر مدیر شعب اصفهان از اعضای شورای نظارت

تقدیر مدیر شعب اصفهان از اعضای شورای نظارت

مدیرشعب استان اصفهان طی مراسمی از تلاشها ، زحمات و پیگیری های مجدانه اعضای شورای نظارت مدیریت استان در جهت قرارگرفتن مدیریت در منطقه سبز ارزیابی عملکرد منتهی به پایان شهریورماه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان حسن نوروزی مدیراستان در این خصوص با اشاره به گذشت دو سال از تشکیل کارگروه های پنج گانه و کارگروه شورای نظارت گفت : تشکیل پنج کارگروه مختلف ازقبیل کارگروه سرمایه انسانی ، کارگروه تجهیزمنابع وبازاریابی ، کارگروه تخصیص منابع ،وصول مطالبات و مسکن مهر ، کارگروه بانکداری الکترونیکی و خدمات کارمزدمحور و کارگروه نظارت به مسئولیت هر یک از معاونین و دبیری دوایر مربوطه و نیز پیگیری مستمر امور شعب توسط تیم مدیریتی استان با تقسیم وظایف کلید خورد و تاکنون  ثمرات و نتایج مطلوب و پایداری در استان داشته است.

وی در ادامه  به تشریح کامل برنامه های عملیاتی و نقشه راه استان پرداخت و افزود : دانش شغلی به تنهایی کافی نیست و مهارتهای فنی به تنهایی نمی تواند موفقیت را تضمین کند بلکه مهارتهای انسانی تکیه گاه مطمئن تری برای دستیابی به موفقیت هستند لذا می بایست همواره در راستای ارتقاء مهارتهای انسانی نظیر توانایی ایجاد ارتباط و تعامل مناسب ، بالا بردن سعه صدر ، انتقادپذیری ، امانتداری ، ایجاد تعهد سازمانی و اخلاقی ، توانایی نه گفتن ، خوب گوش دادن و ... در کلیه سطوح سازمان گام برداریم.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سرگروه های بازاریابی شعب و اعضای شورای نظارت تقدیر شد
آخرین بروزرسانی 1399/10/22