تازه های اخبار تازه های اخبار

خبر«بازديد معاون مديرعامل در امورطرح وبرنامه از شعب » مديريت اصفهان

خبر«بازديد معاون مديرعامل در امورطرح وبرنامه از شعب » مديريت اصفهان

مرادی در بازدید از شعب استان اصفهان :

 

ترمیم ترکیب منابع با هدف افزایش کیفیت منابع از رویکردهای اصلی بانک

 

 

حسن مرادی عضوهیئت عامل و معاون مدیرعامل در امور طرح و برنامه در حاشیه بازدید میدانی از شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان بر ارائه خدمات مطلوب به مشتریان در سریع ترین و کمترین زمان ممکن تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان اصفهان در این بازدید که با همراهی محمود یوسفی رئیس اداره کل سازمان و روش ها ، مدیرمنطقه ، معاونین مدیریت و مسئول حوزه حراست و با هدف بررسی وضعیت شعب و  مسائل و مشکلات منابع انسانی انجام شد ، حسن مرادی ضمن تقدیر از زحمات همکاران شعب اصفهان بابت تحرّک و فعالیّت ثمر بخش آنان طی ماههای گذشته و کسب موفقیتهای مختلف ،ارتقاء بیش از پیش جایگاه بانک در بین بانکهای استان را خواستار شد و گفت : هدف ساختار جدید ابلاغی ، تمرکز زدایی و ایجاد تحرک و پویائی بیشتر شبکه در انجام امور و نیز تسریع در فرآیند تصمیم سازی شعب است و از کلیه مسئولین شعب انتظار میرود تا با بهره بردای بهینه و حداکثری از اختیارات و امکانات بوجود آمده در راستای تحقق بیش از پیش اهداف قدم بردارند.

وی تصریح کرد : درسال جاری ترمیم ترکیب منابع با هدف افزایش کیفیت منابع  به همراه وصول مطالبات معوق از رویکردهای اصلی بانک به شمار میروند و لازم است همه همکاران با آگهی از این استراتژی از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنند.

مرادی در ادامه بر اهمیت جذب منابع ارزان قیمت تاکید کرد و افزود: یکی از مسائل عدیده نظام بانکی در سالیان اخیر رقابت بی منطق بانکها بر سر جذب منابع گران قیمت و پرداخت سودهای جذاب به مشتریان بوده است که نتایج و آثار سوء  آن را در صورتهای مالی بانک ها بصورت مداوم شاهد هستیم.

وی افزود: در سال جاری جذب منابع ارزان قیمت به یک ضرورت غیرقابل انکار در بانک تبدیل شده است و روسای شعب باید با تسلط بر استراتژی ها و تشریح اهداف کلان بانک برای تمامی همکاران ، به اصلاح نسبت مصارف و منابع بانک و ترمیم ترکیب منابع به نفع منابع ارزان قیمت اقدام کنند.

عضو هیئت عامل بانک با بیان اینکه تلاش و همکاری تمامی همکاران شعب می تواند در کاهش مطالبات و افزایش منابع شعبه تاثیرگذار باشد، گفت: از آنجا که قشر عظیمی از همکاران شعب را جوانان تحصیل کرده، با انگیزه و مسلط به دانش روز اقتصادی تشکیل می دهند، انتظار میرود با کار تیمی منسجم و روحیه ی خستگی ناپذیر نسبت به ارائه خدمات بانکی به مشتریان هدف از هیچگونه خدمتی کوتاهی نکنند و با رعایت اصل مهم تکریم مشتریان نسبت به وصول مطالبات، افزایش منابع و جذب منابع ارزان قیمت همت گمارند.

 

گفتنی است در این سفر دو روزه از هشت شعبه مرکزی ،عطار،حافظ ،گلدیس و بلوار دانشجوی شاهین شهر ،دولت آباد،مرکزی اصفهان و بهارستان بازدید و از نزدیک با پرسنل این شعب بحث و گفتگو شد.

همچنین جلساتی تفکیک با مسئولین دوایر مدیریت به منظور ارائه نظرات،مشکلات و راهکارهای موجود برگزار شد.

آخرین بروزرسانی 1399/10/22