تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرعامل درسفر به اصفهان تاکید کرد

مدیریت اصفهان باید مرکز بانکداری شرکتی تخصصی باشد

مدیریت اصفهان باید از ظرفیت بانکداری شرکتی تخصصی ، بهره برداری مطلوب را برده و مرکز بانکداری شرکتی تخصصی باشد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، دکترمحمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک با بیان این مطلب گفت : استعداد صنعتی اصفهان بایستی مورد توجه ویژه و پیگیری اولویت دار قرار بگیرد و این مدیریت با انجام برنامه ریزی لازم و اعمال تلاش مضاعف به جایگاهی که ذیحق آن است برسد.
مدیرعامل بانک در سفر یکروزه خود به اصفهان ابتدا در جهت دلجویی از پرسنل شعبه سپاهانشهر ، از این شعبه بازدید کرد و از هوشیاری و اقدام به موقع کارکنان که موجب دستگیری سریع سارقان مسلح گردید تقدیر و تشکر کرد و در این خصوص پاداشی را برای هریک از پرسنل تخصیص داد.
سپس ایشان به همراه مدیرشعب اصفهان ، معاون اداری پشتیبانی مدیریت و مسیول حوزه حراست با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و همچنین ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و مراجع عظام و علمای بزرگ در گلستان شهدای اصفهان حاضر و ضمن گرامیداشت مقام والای شهیدان، به زیارت مزار این عزیزان پرداختند.
در ادامه مدیرعامل بانک از ساختمان قدیم و فعلی مدیریت اصفهان، شعبه میر و شعبه مرکزی اصفهان بازدید و ضمن قدردانی از تغییرات اساسی بوجود آمده در فضاهای خارجی و داخلی آنها، دستورات انجام دیگر تغییرات لازم را در جهت بهبود فضای شعب با هدف تکریم مشتریان صادر کرد.
مدیرعامل بانک در این سفر یکروزه خود پس از اقامه نماز جماعت ظهر وعصر در نشستی که با حضور مدیرمنطقه، معاونین مدیریت و مسیول حوزه ناظرغرب اصفهان برگزار شد ، انتظارات بانک از مدیریت اصفهان را تشریح نمود.
دکتر بت شکن گفت : مدیر جدید با انرژی و انگیزه مضاعف به مدیریت اصفهان اضافه شده است و بنابراین انتظارات هییت مدیره از این مدیریت مضاعف گردیده است.
وی با تاکید بر اهمیت شناسایی و جذب مشتریان ارزنده اعتباری افزود : انتظار میرود که مدیریت اصفهان حداقل 10 درصد از منابع کل بانک را دارا باشد و به لحاظ سهم منابع مدیریت از کل منابع بانک بعد از تهران در رتبه دوم قرار بگیرد.
مدیرعامل بانک اضافه ساخت : افزایش سهم منابع صفردرصدی،وصول مطالبات غیر جاری، افزایش فعالیت دربخش صدور ضمانتنامه و افزایش تعداد شعب دارای مانده بیش از هزار میلیارد ریال از دیگر انتظارات مدیریت کلان بانک از استان اصفهان است که تمام جزییات آن به تفکیک هر بخش ابلاغ گردیده است.
دکتر بت شکن تاکید کرد : وصول مطالبات پرونده های کلان را با جدیت دنبال کنید و در همین راستا با برگزاری جلساتی با ادارات حقوقی،پیگیری وصول مطالبات و ارزی ، چگونگی وصول سریع این پرونده ها را مورد بررسی قرار دهید.
مدیرعامل بانک در بخش هایی از صحبتهای خود نیز به اهمیت حساب صندوق پس انداز مسکن یکم اشاره کرد و گفت : از همه کارکنان انتظار میرود تا با تشریح مزایای منحصر بفرد این محصول و جزییات آن ،مشتری را به گونه ای جذب کنند که ضمن انصراف از رفتن به بانکهای دیگر بمنظور سپرده گذاری و دریافت تسهیلات ، سایر حسابهای خود را نیز نزد بانک مسکن متمرکز کند.
دکتر بت شکن در پایان ابراز امیدواری کرد که در سال جاری کارکنان بتوانند از فرصتهای موجود بنحو مطلوب استفاده کرده و ضمن تبدیل تهدیدها به فرصت ها، با بهره برداری مناسب از ابزارها وخدمات جدید و منحصربفرد بانک با توجه به هدف مترقی و خیرخواهانه بانک مسکن که کمک به خانه دار شدن اقشار جامعه است، اقدامات مؤثری به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم به ویژه قشر متوسط جامعه و همچنین ارتقای جایگاه بانک به عمل آورند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18