تازه های اخبار تازه های اخبار

ضرورت تلاش همه کارکنان در جهت ارتقای جایگاه مدیریت

ضرورت تلاش همه کارکنان در جهت ارتقای جایگاه مدیریت

مدیر شعب اصفهان:

ضرورت تلاش همه کارکنان در جهت ارتقای جایگاه مدیریت

 

در نشستی که با حضور معاونین مدیریت و برخی از مسیولین دوایر و پرسنل ستاد مدیریت  با هدف طراحی و دستیابی به مدل مشترک جهت تقویت و تعمیق روابط بین ستاد مدیریت در کلیه  بخش ها ، تعیین خط مشی و ایجاد فهم مشترک از موضوعات برگزار شد ، مدیر منطقه بر کار و تلاش جهادی ، مخابره ی صدای واحد از ستاد ، آگاهی و شناخت موقعیت ، هدفگذاری،تدوین برنامه کاری به پشتوانه خرد جمعی و کارتیمی و مشارکتی تاکید کرد و گفت : برنامه ریزی ، همسویی و تلاش تیمی باعث چالاکی و چابکی سازمان میگردد.

به گزارش روابط عمومی اصفهان حسن نوروزی در این نشست با اشاره به اهمیت خروجی جلسات افزود : همه پرسنل استان در تمامی رده ها بایستی در جهت ارتقای جایگاه مدیریت و رتبه های شاخص های ارزیابی عملکرد تلاش هدفمند نمایند،به گونه ای که فرآیند تلاش ها به سمت و سویی باشد که نتیجه ی آن را در دوره های آتی با افزایش پارامترهای سبزرنگ ببینیم.

مدیراصفهان در ادامه صحبتهای خود ، با تاکید بر افزایش حس مسیولیت پذیری ، پیگیری امور و مطالبه گری محترمانه به دور از تعارفات تصریح کرد : نیمه تمام ماندن کارها آفت بزرگی است که می بایست با حضور میدانی و پررنگ همکاران ستاد و حذف بروکراسی های اضافه به سرانجام برسد.

وی افزود : نگذاریم اجرای برنامه ها و مصوباتی که با مشارکت جمعی تدوین شده است عقیم بماند و اگر مدل استانی ذیل سیاستهای کلان بانک برای اداره بخشی از فعالیتها ابلاغ شد از عدم اجرای درست و صددرصدی آن بدلیل عدم اعتقاد قلبی بعضی از همکاران و عدم وجود نظارت پس از ابلاغ ، ممانعت کنیم.

مدیراصفهان در پایان صحبتهای خود بر لزوم برگزاری جلسات هم اندیشی و هماهنگی تاکید کرد و اظهارداشت : همه جلساتی که برگزار میشود بایستی دارای خروجی و نتیجه باشد و آن خروجی باید به ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مردم به ویژه در شهرهای تک شعبه ای  کمک کند.

گفتنی است در ابتدای این جلسه گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون نقش موثر تولید بعنوان موتور محرک اقتصاد و اهمیت کار و تلاش جهادی در کسب توفیقات کشور پخش گردید.

آخرین بروزرسانی 1399/4/21