تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با مادر شهید حاج حسین خرازی

دیدار با مادر شهید حاج حسین خرازی

باهدف تجدید میثاق با شهدای و تجلیل از خانواده ایشان مدیراستان اصفهان به همراه معاون اداری پشتیبانی و مسیول حوزه حراست و کارشناس روابط عمومی با مادر شهید حاج حسین خرازی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، حسن نوروزی با حضور در منزل خانواده شهید خرازی ، ضمن تجلیل از رشادت ودلاورمردیهای همه ایثارگران هشت سال دفاع مقدس به ویژه فرمانده دلاور لشکر امام حسین(ع)، از مادر این شهید تجلیل کرد.

حسن نوروزی تصریح کرد : آسایش و امنیت امروز که در کشور عزیزمان  به بار نشسته حاصل خون  شهداست و ما مدیون خانواده این عزیزان هستیم.

وی افزود: حضور در جمع خانواده شهیدان انجام وظیفه به تکلیف خودمان در راستای ارج نهادن به مجاهدت‌ و ایثارگری های  ‌بهترین فرزندان این سرزمین، یعنی شهیدان و رزمندگان اسلام است.

مدیراصفهان درپایان یادآور شد: ما همیشه به یاد خانواده شهدا هستیم و به عنوان خادمین آنها در مواقع نیاز کنارشان حضور خواهیم داشت.

گفتنی است در این دیدار که با همراهی مسیولان ارشد راهور استان صورت پذیرفت،بخشی از خاطرات سردار حاج حسین خرازی بازگویی و با اهدای هدیه ای از والده شهید خرازی تجلیل شد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/3/26