تازه های اخبار تازه های اخبار

آئین معارفه معاون شعبه ممتاز مرکزی شاهین شهر

آئین معارفه معاون شعبه ممتاز مرکزی شاهین شهر

مراسم معارفه محمد یزدانپرست بعنوان معاون شعبه ممتاز مرکزی شاهین شهر با حضور معاون اداری پشتیبانی مدیریت ، مسئول حوزه غرب و رؤسای شعب تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان مسعود رضوانی در این مراسم طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات شعب حوزه ، به بيان نقش حوزه ها در پيشبرد اهداف بانك پرداخت و ابراز اميدواري كرد كه به با توجه به سوابق كاري روشن و موفق معاون جدید شعبه مرکزی شاهین شهر در صف وستاد و همچنین دارا بودن مجموعه ای از صفات بارز اخلاقی، در سمت جديد نيز به خوبي از عهده اين مسئوليت برآمده و با تکمیل تیم مدیریتی شعبه که با ارتقاء درجه دارای دو معاونت گردید ، باعث رونق و موفقیت بيشتر بانك در اين منطقه خواهند شد.

وی با اشاره به آمار و ارقام عملکرد شعب شاهین شهر و پتانسیل موجود در این منطقه افزود: از همه همکاران انتظار داریم تا با تلاش موثر گروهی ، خرد جمعی و توان بیشتر جایگاه شعب را ارتقاء دهند.

در ابتدای این مراسم نیز امیرعباس شیرانی نژاد مسئول حوزه غرب استان ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و مهمانان از حمایت ها و مساعدت های مجموعه مدیریت استان تقدیر و تشکر کرد و به ارائه گزارش عملکرد شعب تابعه حوزه در سال گذشته پرداخت.

وی گفت : همکاران شعب تابعه با همت و تلاش گروهی و پیروی از راهکارهای مدیران ارشد استان همواره برآن بوده اند تا اهداف تعیینی در بخش های مختلف را تحقق بخشند.

در پايان حكم محمد یزدانپرست به عنوان معاون جدید شعبه مرکزی شاهین شهر به وی تقدیم و نیز با اهدای هدایایی از زحمات چندین ساله وی در پست معاون حوزه قدردانی شد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/10