تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از آزادگان مدیریت اصفهان

تقدیر از آزادگان» مدیریت اصفهان

همزمان با سالروز ورود پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ، طی مراسمی با حضور مدیرمنطقه ،معاونین مدیریت،مسیول حوزه حراست ، رییس شعبه مرکزی اصفهان، مسیول پایگاه مقاومت بسیج و کارشناس روابط عمومی مدیریت از همکاران آزاده و ایثارگر شاغل تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان حسن نوروزی مدیراستان در این مراسم تکریم آزادگان را وظیفه ای مهم و در اولویت دانست و افزود: ما مرهون زحمات و رشادت های جامعه ایثارگری و آزادگان هستیم و در خدمت رسانی به آنان نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم.

وی اظهار داشت : آزادگان مورد یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های الهی قرار گرفتند و در مدت اسارت تجربه‌های ارزشمندی کسب کردند که می‌توانند با انتقال این تجربیات به مدیران، آنها را در انجام بهتر امور یاری کنند.

مدیراصفهان درادامه  تاکید کرد: ما مدیون رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا، آزادگان و ایثارگران و خانواده های آنان هستیم و در هر مقطعی باید خادم آنان باشیم.

نوروزی در پایان صحبتهای خود تصریح کرد : زحمات ایثارگران قابل جبران نیست ولی ما هم از باب وظیفه سازمانی خود و هم از باب وظیفه شهروندی باید تا حد ممکن از آزادگان قدرشناسی کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از همکاران آزاده شاغل رسول قاسمی ، غلامعباس ذاکری،غلامرضا نامداری واردشیرکدخدایی  با اهدای لوح تقدیر و هدیه  تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1398/6/4