تازه های اخبار تازه های اخبار

افتتاح شعبه وحید اصفهان

درراستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان و شهروندان ، هشتاد و پنجمین شعبه مدیریت اصفهان، طی مراسمی با حضور مدیراستان ، معاون اداری پشتیبانی،مسیول حوزه حراست، برخی روسای دوایر و شعب و جمعی از مشتریان هدف بانک ، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این مراسم مدیر استان در آیین افتتاح شعبه ضمن ابراز خرسندی از ایجاد فضای مناسب برای خدمت به مشتریان و جلب رضایت آنها و نیز تشکر از ادارات مرکزی ذیربط گفت: بانک مسکن بعنوان بانک مردمی ، تخصصی و توسعه ای در حوزه مسکن با رویکرد توجه ویژه به اقشار کم درآمد و متوسط همواره در خدمت سیاستهای دولت بوده است.

حسن نوروزی با بیان این مطلب که نقاط استراتژیک شهر تغییر کرده است اظهار داشت : بازارها و مکان های پرازحام دیگر همچون گذشته موقعیت های مناسبی برای تاسیس شعب جدید تلقی نمی شوند و لازم است تا برای افتتاح شعب جدید ضمن درنظرگرفتن توزیع و پراکندگی جغرافیایی،مکان های مناسب و مطلوبی را شناسایی کنیم.

مدیراصفهان در ادامه افزود : هدف از ایجاد ظرفیت‌های جدید برای انجام امور مختلف، به‌ویژه تسهیل امر خدمت‌رسانی بهتر و مؤثرتر به مردم و مشتریان عزیز است، و همانگونه که خدمات باید به بهترین شکل به مردم ارایه گردد، محیط شعبه نیز باید به زیباترین شکل و در شان مشتریان بانک باشد.

وی اظهار داشت : همواره ارایه خدمات سریع و بی عیب و نقص به مشتریان از دغدغه های بانک مسکن بوده است و امروز نیز با هدف خدمت رسانی بهتر به همشهریان عزیز و مردم شریف اصفهان که به حق دِین بزرگی به گردن نظام و انقلاب دارند، شعبه جدید وحید اصفهان کار خود را در مکانی مطلوب ، مناسب و درشان مشتریان بانک آغاز مینماید.

گفتنی است گزارش مسعود رضوانی معاون اداری پشتیبانی مدیریت درخصوص روند ساخت و آماده سازی مکان شعبه و نیز اعطای احکام مهدی پژوهان و قاسم رحیمی راد بعنوان رییس و معاون شعبه از دیگر بخش های این مراسم بود.

آخرین بروزرسانی 1398/2/21