تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری جشن شعب هزارمیلیاردی

جشن شعب هزارمیلیاردی شعب مرکزی و حافظ شاهین شهر با حضور مدیراستان،معاونین مدیریت،مسئول حوزه حراست،مسئول حوزه غرب و کارکنان شعبه برگزار و از تلاش و زحمات پرسنل قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان اصفهان، حسن نورزی مدیراستان در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش و زحمات صورت گرفته توسط پرسنل گفت : امید داریم که با این تلاش های بی وقفه و مضاعف در آتی ، تعداد شعب دارای بالای هزار میلیارد ریال منابع را افزایش دهیم.

وی بازخورد این موفقیت ها را در پیشرفت شغلی کارکنان مهم دانست و خاطرنشان کرد : با این موفقیت هاست که درجه شعب افزایش یافته و پست و موقعیت های شغلی بهتری برای کارکنان فراهم میشود ، بنابراین این تلاش ها ، هم در جهت پیشبرد اهداف بانک موثر است و هم آینده شغلی آنان را ارتقاء می بخشد.

سپس امیرعباس شیرانی نژاد مسئول حوزه غرب استان نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد شعب شاهین شهر در بخش های مختلف ، از زحمات و تلاش های بی وقفه کارکنان قدردانی و اظهار امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک جشن ارتقاء درجه ، این دو شعبه برگزار گردد.

گفتنی است در این دو مراسم که بصورت جداگانه برگزار گردید،داراب اسدی و امیرحسین صفوی مقدم به ترتیب روسای شعب مرکزی وحافظ شاهین شهر به ارائه گزارش عملکرد شعبه خود در یکسال گذشته پرداخته و از زحمات کلیه پرسنل شعبه قدردانی نمودند و سپس مدیر استان با اهداء لوح و کارت هدیه از کارکنان خدوم این شعب تقدیر بعمل آورد.

گفتنی است استان اصفهان تا کنون دارای 8 شعبه دارای مانده بالای هزارمیلیارد ریال که مانده منابع شعب مرکزی و حافظ شاهین شهر به ترتیب دوهزارو یکصدوسی میلیارد ریال و یکهزارو پنجاه و هشت میلیارد ریال میباشد.

آخرین بروزرسانی 1398/1/27