تازه های اخبار تازه های اخبار

لزوم بهره برداری مناسب از تبصره 35 و طرح چاوش

مدیر شعب اصفهان در حاشیه جلسه ویدیوکنفرانس سراسری که با حضور روسای شعب سطح شهر برگزار گردید بر لزوم بهره برداری مناسب و مطلوب از تبصره35 و طرح چاوش تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این جلسه که با حضور معاون اجرایی ،معاون مالی فناوری ،مسیول حوزه حراست،رییس حوزه غرب و رؤسای برخی دوایر و شعب برگزار شد، حسن نوروزی ضمن قدردانی از تلاش مؤثر و گروهی همکاران شعب و دوایر ستاد گفت : لازم است تا در ایام باقیمانده تا پایان سال ، با برنامه ریزی و تقسیم کار موثر نسبت به بهره برداری از طرح های ایجاد شده و تحقق اهداف تعیینی در تمامی بخش ها اقدام شود.

مدیراصفهان در ادامه بر حساسیت ویژه وصول مطالبات و لزوم پیگیری مداوم و مستمر از سوی همکاران اشاره کرد و گفت : مطالبات به منزله منابع فریز شده می باشد که می تواند با همت و تعهد و تلاش مضاعف همکاران به چرخه منابع برگردد.

وی با اشاره اینکه مبنا و شاخص بر اساس عملکرد افراد است گفت : همه ما در یک بنگاه اقتصادی و نهاد دولتی کار می کنیم که عملکرد آن براساس آمار و اعداد و ارقام ارزیابی می شود و از این پس کار و تلاش و خلاقیت حرف اول را در استان می زند و بالبتع بخش عمده ای از پرداخت ها و پاداش های در اختیار مدیریت نیز بصورت هدفمند بر مبنای عملکرد و کارنامه محوری میباشد.

مدیراصفهان افزود: فلسفه ی وجودی مدیریت وستاد و شعب ، خدمت به مشتریان و مردم است لذا همه شعب لازم است تا با برنامه ریزی مدون، بازاریابی برون و درون شعبه ای، تجزیه وتحلیل آمار و تعیین سهم سرانه پرسنل از جذب منابع در جهت افزایش سهم خود از منابع کل مدیریت پرداخته تا بتوانیم ضمن افزایش سهم بانک مسکن در بین شبکه بانکی استان از منابع، رتبه خود را نیز در بین مدیریتها ارتقای دهیم.

نوروزی در پایان صحبتهای خود به اهمیت تجزیه و تحلیل آمار توسط کلیه همکاران و تسلط بر آن تاکید کرد و گفت :  امروزه همه ما بانکدار و بازاریاب هستیم و بایستی با داشتن اطلاعات کافی و ارایه مشاوره در همه زمینه ها بتوانیم از اعتبار حرفه ای خودمان دفاع کنیم.

آخرین بروزرسانی 1397/11/23