تازه های اخبار تازه های اخبار

ارزیابان خود را به دانش روز و شیوه های نوین مجهز کنند

به منظور بررسی عملکرد شرکت اندیشه گستر در امور ارزیابی پرونده های تسهیلاتی مشتریان ،نشست مشترکی با حضور معاون اجرایی مدیریت،مسئول حوزه حراست،رئیس دایره کنترل و نظارت،رئیس دایره فنی ارزیابی و مدیرعامل و ارزیابان شرکت مزبور برگزار و در خصوص نحوه تنظیم گزارش های ارزیابی و رفع موانع و مشکلات موجود دراین بخش و نحوه ارائه گزارش ها به نحوی که دقیق و منطبق با واقعیت باشد،تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این نشست معاون اجرایی اصفهان ضمن تاکید بر اهمیت کار ارزیابی در بانک اظهار داشت : با توجه به تخصصی بودن بانک در حوزه مسکن، ارزیابی اهمیت زیادی داشته و باید از روش سنتی خارج شود و ارزیابان باید با استفاده از نرم‌افزارهای جدید و شیوه‌های نوین به دانش روز مجهز شوند.

سعید زارعی در ادامه از ارزیابان بعنوان چشم بینا و امین بانک نام برد و گفت : حوزه ارزیابی، شامل شناخت، بررسی، تأمین ابزارهای لازم و اجراست و اگر در هر کدام از این مراحل نگاه واقع‌گرایانه وجود داشته باشد و مسائل به‌صورت درست و اصولی پیگیری‌ شود، در نهایت ارزیابی به‌صورت دقیق انجام می‌گیرد.

وی در پایان صحبتهای خود با اشاره به سلامت و خوشنامی بانک مسکن در بین شبکه بانکی تصریح کرد : همه ما وظیفه داریم تا با انجام وظایف خود به نحو مطلوب ، از نام و آبرو و سابقه طولانی بانک صیانت کنیم.

سپس بهنود مدیرعامل شرکت اندیشه گستر ضمن تشکر از همکاری و اعتماد بانک،اظهارداشت: شرکت تمام تلاش خودرا به کار خواهد بست تا درخصوص ارزیابی دقیق و سریع پرونده ها،رضایت کامل بانک را تامین نماید.

گفتنی است در ادامه ارزیابان و کارشناسان حاضر در جلسه ضمن طرح موانع و مشکلات و ارائه راهکارهای موجود، در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/11/23