تازه های اخبار تازه های اخبار

لازمه رشد و پویایی پرسنل انتظامات ، کسب دانش و اطلاعات بانکی است

در نشست ماهانه که به منظور توجیه بیشتر و بهتر پرسنل انتظامات مدیریت اصفهان با حضور مدیر استان، رییس حوزه حراست و معاون حفاظت فیزیکی برگزار شد مدیراصفهان ضمن قدردانی از وفاق و همدلی پرسنل انتظامات، لازمه رشد این همکاران را کسب دانش و اطلاعات بانکی در کنار آموزش های حفاظتی دانست.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان، در این مراسم حسن نوروزی از نگهبانان به عنوان نیروهای زحمتکش ، پرانرژی، منظم و قابل تقدیر یاد کرد که در خط مقدم بانک به ایفای نقش وانجام وظایف بنحو مطلوب میپردازند.

وی افزود: کار انتظامات شبانه‌روزی و طاقت‌فرسا است و مدیریت بانک با آگاهی از این امر از هر گونه اقدامی جهت پشتیبانی و تقدیر از زحمات همکاران این بخش حمایت می‌کند.

مدیراصفهان در پایان صحبتهای خود به بیان اهمیت مسیله امنیت در جوامع بشری به ویژه ضرورت توجه به اهمیت امنیت در بانک ها پرداخت و گفت : تردیدی نیست که نیروی انسانی متخصص و حرفه ای میتواند دغدغه های امنیت در بانک را کاهش دهد.

در ادامه محمد حیدری مسیول حوزه حراست استان اصفهان، ضمن تشکر از حضور مدیر استان  ، تدین ، خوش خلقی ، تحصیلات عالیه ، هماهنگی ، نظم و تعهد کاری کارکنان انتظامات را از عناصر موفقیت فردی و جمعی این حوزه بر شمرد و افزود : تا کنون تلاش کرده ایم به گونه ای عمل نماییم تا کارکنان انتظامات همواره آمادگی انجام وظیفه در کلیه بخش ها و دوایر بانک را داشته باشند، و توانمندی ایشان در تمامی بخش ها قابل استفاده باشد.

وی با اشاره به لزوم وجود امنیت فیزیکی و روانی در بانک افزود : نظم و امنیت از شاخص های اساسی رفاه حال مشتریان و مراجعان است و به همین منظور وجود احساس امنیت در بانک یک ضرورت انکارناپذیر است.

حیدری با تاکید بر ضرورت وجود تعامل و دقت در کار اظهار داشت : به کارگیری دقت،همکاری و همیاری پرسنل انتظامات در تمامی امور موجب ارتقای سلامت کار میگردد.

گفتنی است دراین نشست پرسنل انتظامات نظرات،مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح و در حضور مدیر استان پیرامون آن به بحث وتبادل نظر پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/17