تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از شهدای شاخص کارمند استان اصفهان

در ششمین روز از گرامی داشت هفته ی دولت مدیراستان اصفهان،معاونین مدیریت،مسیول حوزه حراست ، مسیول حوزه غرب و جمعی از همکاران شاغل و بازنشسته با حضور در گلستان شهدای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تجلیل از شهدای شاخص کارمند ، با آرمان های بلند امام شهیدان و شهدای تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ،در این آیین که با حضور مسیولین و کارکنان ادارات و دستگاههای اجرایی استان برگزار شد شجاعی معاون استاندار با نکو داشت یاد و خاطره شهیدا ن رجایی و باهنر آن دو شهید بزرگوار را سرمایه های انقلاب دانست و افزود : مادامی که راه و روش این دو بزرگوار بعنوان منشور اخلاقی کارکنان و مدیران قرار داشته باشد سلامت در مجموعه ی مدیریتی برقرار است.
وی با گرامی داشت یاد و خاطره ی شهدای استان و کارکنان شهید دولت در استان گفت با نگاه به شیوه ی زندگی این بزرگواران و چگونگی خدمت به مردم در می یابیم که اخلاص در عمل و عمل برای خدا و رضایتمندی مردم شاکله ی شخصیتی این افراد را تشکیل داده بود.
 

گفتنی است در این مراسم مسیولین و کارکنان مدیریت استان اصفهان با حضور بر مزار شهدای ضمن قرایت فاتحه ، با اهدای گل به مقام شامخ شهدای ادای احترام کردند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/14