تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از بانکداران برتر مدیریت استان اصفهان

آقای ناصررفیعی رییس اداره کل آموزش در همایشی که با حضور مدیراستان ، معاونین مدیریت ، روسای حوزه و روسای شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان در سالن همایش امام خامنه ای(مدظله) برگزار شد از بانکداران برتر این استان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در ابتدای این مراسم فریبرز نعیمی مدیراستان اصفهان ضمن خوش آمدگویی به ارایه گزارش مختصرعملکرد مدیریت در بخش های مختلف به ویژه حوزه آموزش پرسنل پرداخت و گفت : کارکنان این مدیریت بازاریابی و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آمار عملکرد مطلوب مدیریت در بخش های مختلف بیانگر زحمات و تلاش های شبانه روزی همکاران استان است.

وی با اشاره به نتیجه ارزیابی عملکرد منتهی به پایان سال 96 و ارتقای 19 پله ای مدیریت افزود : برنامه ریزی های لازم جهت دستیابی به اهداف سال جاری صورت پذیرفته و همه پرسنل استان یکدل و یکصدا در جهت تحقق این اهداف تلاش میکنند.

نعیمی در پایان صحبتهای خود با اشاره به تحقق 103 درصدی اهداف آموزشی مدیریت و کسب رتبه دوم در بین مدیریتهای هم درجه درسال گذشته اظهارداشت: دراستان اصفهان سعی برآن شده تا با اهمیت به دانش بانکی و آزمون سنجش شغلی و جلسات بخشنامه خوانی ، وزن دانش بانکی همکاران را ارتقای بخشیم.

در ادامه رییس اداره کل آموزش ضمن قدردانی از عملکرد پرسنل استان اصفهان و قدردانی از مدیریت خوب و ارزشمند مدیراستان گفت : ارتقای 19  پله ای در مجمع ارزیابی عملکرد بانک بسیار کار سختی است و تلاش مضاعفی را می طلبد.

وی در ادامه با تشریح مواردی پیرامون برنامه های استراتژیک بانک و چشم انداز آن افزود : خدمات ارزشمند و مدیریت راهبردی دکتر بت شکن همواره فراموش ناشدنی است، لیکن با توجه به اینکه مدیرعامل جدید برای اولین بار از بدنه بانک و هم جنس همکاران هستند ، تکلیف همه ما را در تمامی بخش ها سنگین تر میکند.

رییس اداره کل آموزش با اشاره به توانمندی پرسنل اصفهان و پتانسیل های موجود در استان تصریح کرد: استان اصفهان به عنوان یک استان صنعتی و قطب اقتصادی کشور دارای ظرفیتهای بزرگی است و هرجا سخنی از موفقیت بوده اصفهان حرف اول را زده است و لذا انتظار میرود تا تمامی پرسنل استان با بصیرت و تعصب کاری بیشتر جهت تحقق اهداف بانک در سال جاری با جدیت تلاش نمایند.

رفیعی سپس ضمن تقدیر از معاون اداری پشتیبانی و مسیول دایره اموراداری و مسیول آموزش مدیریت به دلیل تحقق اهداف و کسب موفقیتهای بخش آموزش اضافه ساخت : مقوله آموزش بسیار با اهمیت است، به گونه ای که توجه به آموزش در تمامی رده های صف و ستاد موجب کسب موفیقت در زمینه های مختلف میگردد و در این خصوص پیاده سازی عدالت آموزشی و توجه به آموزش های الکترونیک همواره مورد تاکید اداره کل آموزش بوده است.

وی میانگین شاخص نمره آزمون سنجش شغلی استان را بیشتر از میانگین بانک عنوان کرد و گفت: میانگین شاخص استان 74 و میانگین بانک 73 بوده و مسیولین شعب اگر به آموزش اهمیت دهند در جذب منابع و دیگر بخش های بانکی بدلیل راهنمایی و انتقال صحیح اطلاعات به مشتریان موفق میشوند.

رییس اداره کل آموزش با تاکید بر برگزاری منظم جلسات بخشنامه خوانی بصورت کارگاهی گفت: استان اصفهان جزی معدود استانهایی است که وضعیت تخلفات پرسنل آن به نسبت کل پرسنل وضعیت خوب و قابل قبولی است.

گفتنی است در این مراسم از سیدمرتضی سیدحلاج رییس شعبه شهیدمنتظری کاشان و امیرحسین سیمایی رییس شعبه آیت اله سعیدی کاشان به عنوان دو بانکدار برتر استان اصفهان با اهدای تندیس و هدایایی تقدیر و تجلیل شد و نیز از مسعود رضوانی معاون اداری پشتیبانی مدیریت،فرامرزترکان رییس دایره اموراداری،اعظم پوست فروشان معاون آموزشی به جهت عملکرد مطلوب درحوزه آموزش با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر شد.

همچنین از مهدی جانقربان،حیدرافشاری،جوادمطلبی،مهدی پژوهان،آذین آدمزاده،مسعود فهیمی نیا و رسول رضوانی بدلیل کسب رتبه های برتر آزمون سنجش شغلی استان در گروه های رؤسا و معاونین شعب، رؤسا و معاونین دوایر و بانکداران با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل شد و در همین راستا از مهدی پژوهان،آذین آدمزاده و رسول رضوانی به جهت کسب رتبه برتر کشور و نمره کامل در آزمون سنجش اطلاعات شغلی از سوی هییت مدیره محترم بانک تقدیربه عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1397/5/3