تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرشعب استان اصفهان خبر داد افتتاح بیش از 17 هزار فقره حساب صندوق مسکن یکم

آمار افتتاح حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن در استان اصفهان از ابتدای طرح تا مقطع 15 بهمن ماه سال جاری به 17 هزار 315 فقره رسید.

آمار افتتاح حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن در استان اصفهان از ابتدای طرح تا مقطع 15 بهمن ماه سال جاری به  17 هزار 315 فقره رسید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان اصفهان فریبرز نعیمی مدیر شعب این استان با اعلام این خبر گفت: مجموع حساب‌های افتتاح شده در صندوق پس انداز مسکن یکم درمقطع 15 بهمن ماه سال جاری به 17 هزار و 315 فقره با ارزش حدود سه هزار و صد میلیارد ریال گردیده است.

وی با اشاره به شرایط سپرده گذاری صندوق مسکن یکم افزود : براساس آخرین آمار استخراجی درمقطع پایان دی ماه سال 96 تا کنون حدود 1174 فقره تسهیلات بالغ بر 889 میلیارد ریال از محل این حساب پرداخت شده است.

نعیمی با بیان اینکه بعد از کاهش نرخ سود تسهیلات صندوق یکم از 11 درصد به 9.5 درصد برای مناطق شهری و 8 درصد برای بافت فرسوده در شهریورماه، تقاضا برای افتتاح حساب در این صندوق افزایش یافته است؛ افزود: با تک رقمی شدن نرخ سود این تسهیلات و همچنین تسهیل برخی شرایط آن نسبت به ابتدای طرح ضمن ایجاد شرایط استثنایی برای خانه دار شدن  واجدین شرایط ، روند استقبال و درخواست جهت افتتاح این حساب چندین برابر شده است.

مدیراستان اصفهان در پایان با تاکید بر انسجام و آمادگی بانک مسکن استان در جهت ایفای نقش پیشگام در تامین مالی بخش مسکن و ساختمان و اولویت تحقق اهداف صندوق مسکن یکم اظهار داشت : تمامی پرسنل بانک مسکن در استان اصفهان با عزم راسخ و همدل و یکصدا در جهت تحقق اهداف عالی بانک و همچنین کمک به تحقق عملی تولید و اشتغال از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

آخرین بروزرسانی 1397/5/2