تازه های اخبار تازه های اخبار

اولین گردهمایی معاونین شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان

باشعار" همگرایی و پویایی" برگزارشد: اولین گردهمایی معاونین شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان

اولین گردهمایی معاونین شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان با حضور مدیر منطقه ،معاونین مدیریت، مسیولین حوزه ها ، مدیر مجتمع چادگان، معاونین شعب و دوایر مدیریت، با شعار« همگرایی و پویایی » طی دو روز در مجتمع آموزشی رفاهی چادگان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، مدیر منطقه در ابتدا ضمن تقدیم درود به روان پاک شهدای به ویژه شهید مدافع حرم محسن حججی و آرزوی سلامتی برای رهبر فرزانه انقلاب گفت : همه جلسات باید دارای خروجی و نتیجه باشد و هدف از برگزاری اینگونه گردهمایی ها در فضای تفریحی و زیبا ، دوری از مشغله و استرس ، تجدید قوا و افزایش انگیزه جهت تحقق اهداف بانک است و این نشست باید نتیجه اش همگرایی و پویایی باشد و پیشرفت را در فعالیتهای آتی شعبه شاهد باشیم.

فریبرز نعیمی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات تمامی همکاران شعب اظهارداشت: نقش معاونین شعب بعنوان مدیران اجرایی شعبه بسیار مهم و سازنده است و بایستی همه همکاران با استفاده از تمام توان و ظرفیتهای موجود تلاش کنیم وضعیت بهتری در استان رقم بخورد.

وی با انتقاد از روزمرگی و فرصت سوزی توسط همکاران تاکید کرد : با وجود پتانسیل های صنعتی،بازرگانی،تجاری،علمی و ... در استان اصفهان انتظار میرود تا همه همکاران صف وستاد با تلاش مضاعف و مستمر در راستای تجهیز منابع جدید وپایدار اقدام نموده تا بتوانیم جایگاه اصلی و درشان مدیریت اصفهان را در بین شبکه بانکی استان و شبکه بانک مسکن کشور ارتقای بخشیم،چرا که شان و اندازه همکاران در استان اصفهان بیش از وضعیت فعلی است.

 

مدیراصفهان در ادامه ضمن ابراز نارضایتی از سرانه منابع شعب و سهم منابع بانک در شبکه بانکی استان گفت: قطعا شما نسبت به دیگران دارای تفاوت هایی بوده اید که اکنون پایور و مدیر هستید و انتظار داریم این تفاوت با برنامه ریزی و جدیت ، درعملکرد شعبه نمایان شود،چرا که درحال حاضر با وجود ابزار مشابه و یکسان در تمامی شعب ، پرسنل و تیم کاری متفاوت موفقیت ها را رقم میزنند.

 

وی افزود : زمانی مدیران موفقی خواهیم بود که با عشق به کار، جانشینان خوبی تربیت کنیم و برای یادگیری دیگران میدان را مهیا نموده و پس از آموزش و انتقال تجربیات ، اختیارات را با نظارت تفویض نماییم.

 

نعیمی از همدلی ، اتحاد ، یکدستی ، عدم موازی کاری ، انرژی مثبت ، ارتقای سطح دانش شغلی ، برنامه ریزی ، وقت گذاشتن ، روحیه بالا ، پوشش مناسب اداری ، نظم بصری و تسلط به وضعیت شعبه به عنوان عوامل موثر موفقیت یاد کرد و گفت : پیشرفت همه ما به هم وابسته است و اگر فاصله بین رییس و معاون شعبه و پرسنل ایجاد شود به اهداف مان نمی رسیم.

 

مدیراصفهان با اشاره اینکه مبنا و شاخص بر اساس عملکرد افراد است گفت : همه ما در یک بنگاه اقتصادی کار می کنیم که عملکرد آن براساس آمار و اعداد و ارقام ارزیابی می شود و تحقق اهداف در آن بسیار حیاتی است و از این پس کار و تلاش و خلاقیت حرف اول را در استان می زند و بالبتع همه پرداخت ها ، پاداش ها و انتصابات نیز بصورت هدفمند بر مبنای عملکرد ، شایستگی و کارنامه محوری میباشد، به گونه ای که کوچکترین حرکت و فعالیت یک بانکدار در جهت جذب منابع در دورترین نقاط استان رصد میشود.

 

فریبرز نعیمی در بخشی از صحبتهای به اهمیت نقش نیروی انسانی در رسیدن به اهداف اشاره کرد و اظهار داشت : همه ما خادم مردم و همکارانمان هستیم و می توان با ایجاد فضای گرم دوستی و صمیمیت ، گذشت و ایثار ، راهنمایی ، ستارالعیوبی و حفظ کرامت انسانی همکاران ، همواره راه تحقق اهداف را هموار کرد.

 

درادامه نعیمی با اشاره به لزوم حفظ توازن وتعادل نسبتهای NPL  با تاکید بر برنامه ریزی مدون برای وصول مطالبات معوق و بهره برداری از طرح های بانک ، از شعبه فردوسی اصفهان جهت کاهش چشمگیر عقود مبادله ای قدردانی کرد و گفت : یکی از مهم ترین برنامه های بانک وصول مطالبات معوق است که انتظار داریم همه پرسنل با حساسیت ویژه و پیگیری مداوم نسبت به کاهش مطالبات اقدام نمایند.

 

وی با اشاره به الویت های مدیریت اصفهان از قبیل جذب منابع ارزان قیمت، وصول مطالبات، پرداخت تسهیلات مبتنی بر رعایت بهداشت اعتباری ، بهسازی شعب،افزایش سطح اطلاعات شغلی،بازاریابی برون شعبه ای و رشدمتوازن در همه سرفصل ها گفت : با پیروی از شعار این همایش و با ایجاد محیط امن و آرام برای همکارانمان تلاش کنیم تا کارنامه شش ماهه دوم سال جاری را در حد توانمندی های استان ارتقای دهیم.

 

وی در پایان صحبتهای خود ضمن تاکید بر انتقال مطالب مطروحه در همایش به همکاران زیرمجموعه گفت : خداوند به ما لطف کرده مسیول شده ایم و همه ما این پُست و مقام ها را مدیون و وامدار خون شهدای هستیم و ضروری است با خدمت صادقانه و متعهدانه به آحاد مردم و خانواده هایشان و همکاران ، خدمت در نظام مقدس اسلامی و خدمت به مردم شریف را قَدر بدانیم.

 

گفتنی است در ابتدای این همایش رضوانی معاون اداری پشتیبانی ، محمدحیدری مسیول حوزه حراست ، حمید اصلانی رییس حوزه شمال،امیرعباس شیرانی نژاد رییس حوزه غرب ، زارعی معاون مالی وفناوری مطالبی را پیرامون بخش ها و دوایر مرتبط عنوان کردند.

گفتنی است در این گردهمایی ضمن تکریم وتجلیل از همکاران بازنشسته  غلامحسین کبریایی و محمدرضا سالم ، از افسانه داودآبادی معاون شعبه آیت اله سعیدی کاشان،حسین علافیان معاون شعبه مرکزی کاشان،جواد نوروزی معاون شعبه پروین اعتصامی،مجید مانده علی معاون شعبه پارک فولادشهر،محسن پورمحمدی معاون شعبه مرکزی فولادشهر،حمیدرضا ابوالقاسمی و احمدرضا دادخواه معاونین شعبه مرکزی اصفهان، مسعود صادقی شعبه عسگریه، بهروز آخوندی معاون شعبه آتشگاه،طاهره خلیلی معاون شعبه امام زرین شهر،مصطفی متقی پور معاون شعبه فریدونشهر، مجیدباصفا معاون سابق شعبه عطارشاهین شهر،محمدرضا امیدخدا معاون شعبه علامه مجلسی و مسعود گلی معاون شعبه احمدآباد به جهت بیشترین درصد تحقق اهداف،بیشترین مبلغ و درصد رشدمنابع ، بیشترین درصدتحقق اهداف صدورضمانتنامه ، بیشترین مبلغ و تعداد صدورضمانتنامه ،حفظ کمترین مطالبات،بیشترین کاهش تعداد پرونده های مطالباتی، بیشترین مبلغ وصول مطالبات و بیشترین درصد تحقق اهداف بانکداری الکترونیک با اهدای کارت هدیه و لوح سپاس ، تجلیل شد.

همچنین از سعید زارعی معاون مالی وفناوری، امیرعباس شیرانی نژاد رییس حوزه غرب ،حمید اصلانی رییس حوزه شمال ، محمدحیدری رییس حوزه حراست ، محمد پورمحسن معاون حفاظت فیزیکی حوزه حراست ، روح اله طغرایی کارشناس بازاریابی ، سیدمحمدجواد اسماعیلی معاون دایره اعتباری، محمدرضا کسایی معاون دایره فنی سیستم ها،علیرضا فخاریان معاون دایره تجهیزوپشتیبانی به دلیل عملکرد مطلوب در حوزه های مرتبط قدردانی شد.

از امیر معینی بانکدار شعبه سپاهانشهر،مجید رحیمی بانکدار شعبه آزادی و ابوالفضل قربانی معاون شعبه آپادانا به عنوان بازاریابان برتر استان و ناصر جانقلی از شعبه علامه مجلسی و حجت اله مهره کش از شعبه مرکزی اصفهان به عنوان فعالین بخش وصول مطالبات با اهدای هدایای نفیسی از جمله تبلت و همچنین لوح سپاس تقدیر شد.

شایان ذکر است حُسن ختام این گردهمایی با حضور دسته جمعی مدیرمنطقه، معاونین مدیریت ، مسیولین حوزه ها و معاونین شعب و دوایر بانک مسکن استان اصفهان بر مزار شهید مدافع حرم محسن حججی و اهدای تاج گل و تابلوی فرش تمثال شهید، ادای احترام وتجدید میثاق با آرمان های امام راحل ، رهبرمعظم انقلاب و شهدای پایان یافت.
آخرین بروزرسانی 1397/5/2