تازه های اخبار تازه های اخبار

در راستای از سرگیری فعالیتهای ارزی مدیریت اصفهان صورت پذیرفت

بازدید مدیر منطقه از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب

مهدی کریمی بهمراه معاون اجرایی-محمودافضلی-،رییس شعبه مرکزی اصفهان-احمدپناهی-،رییس دایره ارزی-مهدی دهقانی- و کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی مدیریت، از کارخانجات بزرگ صنعتی گروه انتخاب بازدید بعمل آورد
مهدی کریمی بهمراه معاون اجرایی-محمودافضلی-،رییس شعبه مرکزی اصفهان-احمدپناهی-،رییس دایره ارزی-مهدی دهقانی- و کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی مدیریت، از کارخانجات بزرگ صنعتی گروه انتخاب بازدید بعمل آورد

مدیر منطقه در این بازدید 6ساعته که به درخواست مدیران ارشد این کارخانه و در راستای امر مشتری مداری و ازسرگیری همکاریهای دوجانبه صورت پذیرفته بود اظهار داشت : پیشرفت های اخیر کشور مدیون تلاش و همت تولیدکنندگان،نخبگان و فرهیختگانی همچون گروه صنعتی انتخاب است که در شرایط فعلی با سرمایه گذاری عظیم در جهت ایجاد اشتغال جوانان و تولید محصولات باکیفیت داخلی میکوشد.

کریمی افزود:بانک مسکن از اینکه به تولیدکنندگان و مشتریان بزرگی دراستان همچون گروه صنعتی انتخاب در راستای حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال خدمات ارایه میدهد بسیار خوشحال است.
کریمی تاکید کرد: نباید فراموش کرد که بانک مسکن نیز با سابقه ای 75ساله یکی از معتبرترین بانکهای کشور است و علاوه بر ارایه سبد محصولات و خدمات بانکی متنوع ،می تواند خواسته های مشتریان را در رابطه با فعالیتهای ارزی همچون سالهای گذشته  به نحو مطلوب و شایسته پاسخگو باشد.

گفتنی است با توجه به اینکه گروه صنعتی انتخاب از مشتریان قدیمی این مدیریت محسوب میگردد ،مهندس کریمی در ادامه افزایش تعاملات در تمامی بخشها و افزایش مراودات مالی و تقویت حسابهای قرض الحسنه جاری و پس انداز را خواستار شد.

دراین بازدید عباس دیانی بنیانگذار کارخانجات گروه صنعتی انتخاب ضمن تشریح فعالیتهای این گروه گفت:

گروه صنعتی انتخاب به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده لوازم خانگی کشور در سال 1367 فعالیت خویش را آغاز کرده است و از رسالت‌های وجودی و اهداف این گروه صنعتی می‌توان از فراهم نمودن آسایش و رفاه برای شهروندان ایرانی با تولید و عرضه لوازم خانگی پیشرفته، بومی‌سازی فناوری تولید لوازم خانگی و ایجاد برند ملی در این صنعت و همچنین کارآفرینی یاد کرد.
دیانی افزود: چشم‌انداز این گروه صنعتی تبدیل ایران اسلامی عزیز به قطب تولید لوازم خانگی خاورمیانه است تا با قابلیت‌های رقابتی کلاس جهانی؛ الگویی عملی از یک مجموعه خصوصی موفق به صنعت کشور و جهان معرفی گردد و توسعه سبد محصولات و تولید لوازم خانگی جدید، بسط و گسترش بازارهای فروش و کشف ظرفیت‌های تازه، توسعه شبکه خدمات مشتریان و افزایش نمایندگان این حوزه فعالیت و ... از جمله برنامه‌های گروه صنعتی انتخاب است که بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و استراتژی‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت گروه؛ اکنون محصولات اسنوا، دوو، بست و حایر سهم چشمگیری از بازار داخلی را کسب کرده و انتخاب به عنوان رهبر و رکن تاثیرگذار صنعت لوازم خانگی کشور شناخته می‌شود.
دیانی اظهار داشت :این گروه صنعتی افزون بر عرضه گسترده و فراگیر محصولات خود به بازار داخلی، با صادرات لوازم خانگی به کشورهای منطقه سهم و نقش ویژه‌ای در صادرات غیرنفتی دارد و این روزها بار دیگر نام ایران را در عرصه گیتی طنین‌انداز نموده است.
دیانی اضافه ساخت: گروه صنعتی انتخاب با 3 هزار و 500 نفر اشتغالزایی، 8 کارخانه تولیدی با مساحت 450 هزار مترمربع، شامل 17 شرکت بازرگانی- خدماتی و عرضه بیش از 250 قلم لوازم خانگی از قطب‌های بزرگ صنعتی کشور به شمار می‌آید که با بومی‌سازی دانش و فناوری تولید لوازم خانگی و احداث مجتمع‌های تحقیقاتی در جنوب شرقی آسیا و همچنین اروپای غربی؛ نام خود را در ردیف بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی جهان مطرح نموده است.
دیانی در ادامه با مرتبط و نزدیک خواندن فعالیت گروه صنعتی انتخاب با بانک مسکن درراستای شکل گیری یک زندگی مشترک گفت: بانک مسکن از جهت حمایت مالی از کارخانجات گروه انتخاب و همچنین توسعه وساخت مسکن برای زوج های جوان که برای شروع زندگی به یک سری لوازم خانگی نیازمندند به این گروه صنعتی بزرگ کمکهای شایانی نماید.

عباس دیانی در پایان ضمن تشریح فعالیتهای این گروه در بخش مسکن برای پرسنل و دیگر اقشار اظهار داشت: شرکت‌های تولیدی حایرآسا، حایرپلاست، حایر تهران، اسنوا، مطهرضمیر، حایر فوم، قایم لطیف و اطلس چاپ و شرکت‌های بازرگانی- خدماتی انتخاب سرویس حامی، اُرینتال، المنتظرین، حایر انتخاب، مدیا مهر الکترونیک، اسنوا، اسنوا لی الکترونیکس، ام ام دی، اسنوا شانگهای، کالابران انتخاب، پیام انتخاب، بلوپلاس، بلوپلاس بین‌المللی، تعاونی مسکن، تعاونی مصرف کارکنان، آتیه‌سازان و آلا از شرکت‌های تابعه گروه انتخاب محسوب می‌شوند.

گفتنی است شعبه مرکزی اصفهان تاکنون برای گروه صنعتی انتخاب به گشایش اعتبار اسنادی به مبلغ 63میلیون دلار پرداخته که تمامی آن تاکنون به موقع تسویه گردیده است و درحال حاضر نیز این گروه صنعتی از بانک مسکن درخواست خط اعتبار ریالی جهت گشایش LC داخلی نموده است که با دستور مدیر منطقه و رایزنی و اخذ مجوزهای لازم از اداره کل اعتبارات و سرمایه گذاری مقدمات اولیه آن درحال انجام است
آخرین بروزرسانی 1394/4/22