تازه های اخبار تازه های اخبار

دراولین نشست هسته پژوهش مدیریت اصفهان درسال جاری مطرح شد

مدیرشعب اصفهان: دخیل کردن همه همکاران در امرپژوهش نتایج مطلوبی بدنبال دارد

اولین جلسه هسته پژوهش مدیریت استان اصفهان در سال جاری با حضور مهدی کریمی – مدیر شعب استان- معاون اداری وپشتیبانی مدیریت،مسیول حوزه حراست و دیگر اعضای برگزار شد
اولین جلسه هسته پژوهش مدیریت استان اصفهان در سال جاری با حضور مهدی کریمی – مدیر شعب استان- معاون اداری وپشتیبانی مدیریت،مسیول حوزه حراست و دیگر اعضای برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این نشست مهدی کریمی- مدیر منطقه- ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه تحقیق و پژوهش در بانک گفت: کارنامه هسته پژوهش مدیریت اصفهان در شش ماهه اخیر با اریه چند تحقیق و مقاله کاربردی بسیار مطلوب وچشمگیر بوده که حاکی از علاقه مندی،تعامل و همکاری اعضای بوده و همچنان ادامه این روند انتظار میرود.

کریمی افزود: ما ناگزیر هستیم که پژوهش را به سویی هدایت کنیم که محصول گرا باشد و مشکلی از سازمان را حل کند امروز لازم است همه مدیریتها ارتباط تنگاتنگی با ارداه کل پژوهش و برنامه ریزی داشته باشند چرا که برای باقی ماندن در عرصه رقابتی،چاره ای جزی توجه به رویکرد پژوهش و تحقیق نداریم.

مدیراصفهان حرکت در مسیر پژوهش و ارایه راهکارهای لازم را در جهت رفع موانع و مشکلات موجود بانک ضروری دانست و افزود: فراهم آوردن بستر لازم برای تقویت واستمرار فعالیتهای پژوهشی ،مطالعاتی و تحقیقاتی در سطح استان با اهمیت است و اضافه نمود بهتر است طرحهایی در دستور کار قرار گیرد که بتواند راهگشای حل مشکلات در سطح استان و کشور باشد

کریمی با اشاره به سطح علمی دانشگاههای اصفهان ، مجدداً ارتباط با دانشگاهها و مراکز علمی را موثر خواند و افزود: کارپژوهشی کمکهای شایانی را درراستای جلوگیری از چالشها وموانع احتمالی و ارتقای اهداف عالیه سازمان خواهد نمود.


کریمی با اشاره به پتانسیل های موجود در اصفهان تاکید کرد :لازم است همه همکاران به ویژه همکاران دارای تحصیلات عالی و یا درحال تحصیل درمقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر را در امور پژوهشی بانک دخیل نماییم،چرا که خرد جمعی و مشارکتی مبنایی برای انجام صحیح و درست امور تحقیقی وپژوهشی است.

مدیراصفهان در پایان صحبتهایش ضمن تشکر از همه همکاران و شعبی که هسته پژوهش را در راستای انجام امور تحقیقاتی مشارکت و یاری کرده اند اظهار داشت: تک تک نظرات،پیشنهادات و اقدامات پژوهشی همکاران هرچند اندک قابل بررسی است وهمین مشارکت و نظرات همکاران است که گاهاً سنگ بنایی برای انجام یک پروژه ی پژوهشی وتحقیقاتی بزرگ درسطح کلان و بعد به راهگشایی یک معضل منتج میشود.

 

 

در ادامه برزوییان و جانقربان دوتن از اعضای فعال هسته پژوهش طرحهای پژوهشی که در دو ماه پایانی سال گذشته بدستور مدیرمنطقه در هسته پژوهشی تصویب شده و به اتمام رسیده بود را بصورت مصور و ازطریق پاورپوینت برای حاضرین ارایه نمودند.

در پایان این نشست ضمن ارایه گزارش از نشستهای قبلی و وضعیت طرحهای پژوهشی توسط دبیر هسته پژوهشی قدیری- هر کدام از اعضای به بیان دیدگاه های خود پرداخته و برای ادامه روند اصولی پروژه های مذکور با حضور اساتید دانشگاهی بعنوان راهنما ومشاور به بحث و تبادل نظر پرداختند. 

گفتنی است بدستور مدیر منطقه دو پروژه تحقیقی با موضوعات مرتبط تا پایان شش ماهه اول سال در دستور کار هسته پژوهش این استان قرارگرفت.

همچنین درپایان این نشست لوح سپاس اداره کل پژوهش وبرنامه ریزی توسط مدیر منطقه به دبیر هسته پژوهش مدیریت استان اصفهان-مهران قدیری- تقدیم و از تلاش و زحمات وی قدردانی شد
آخرین بروزرسانی 1394/4/22