تازه های اخبار تازه های اخبار

گروه صنعتی مواد غذایی چیکا به جمع مشتریان مدیریت اصفهان پیوست

درپی فعالیتهای گسترده بازاریابی وپیگیریهای مستمر کیمته بازاریابی مدیریت اصفهان، گروه بزرگ صنعتی تولیدکننده انواع غذاهای آماده مصرف چیکا به جمع باشگاه مشتریان بزرگ این مدیریت پیوست.
درپی فعالیتهای گسترده بازاریابی وپیگیریهای مستمر کیمته بازاریابی مدیریت اصفهان، گروه بزرگ صنعتی تولیدکننده انواع غذاهای آماده مصرف چیکا به جمع باشگاه مشتریان بزرگ این مدیریت پیوست.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان بمنظور بازاریابی وتکریم مشتریان مهدی کریمی مدیر منطقه به همراه معاون اجرایی مدیریت و رییس شعبه مرکزی اصفهان از کارخانه گروه مواد غذایی چیکا بازدید کردو ازنزدیک درجریان فعالیت این کارخانه قرار گرفت.

مهدی کریمی در این بازدید به تشریح مزایای رقابتی بانک مسکن  پرداخت وگفت: بانک مسکن در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال حماسه اقتصادی نام گرفته است تمایل بسیار دارد تا با تولید کنندگانی همچون صنایع غذایی چیکا تعاملات و مراودات مالی گسترده ای را به انجام رساند.

کریمی خطاب به مدیرعامل و مدیران ارشد مالی این گروه صنعتی اظهار داشت : بانک مسکن برخلاف تصورات و اذهان عمومی دارای سبد پرتفوی خدمات  متنوع و گوناگونی ارزی وریالی است که توسط پرسنل متعهد،متخصص و باصداقت  باسرعت ودقت لازم ارایه میگردد.

در این بازدید کرباسی زاده مدیرعامل گروه مواد غذایی چیکا، ضمن تشریح روند تولیدی کارخانه ابراز امیدواری کرد حمایت مدیریت بانک مسکن استان اصفهان از تولیدکنندگان و بهبود وضعیت اقتصادی در آینده نزدیک راهگشای فعالیت های صادراتی و اشتغالزایی این کارخانه می باشد.

کرباسی زاده در ادامه اظهار داشت: گروه صنایع غذایی چیکا با یازده شرکت زیرگروه به مدت بیست سال است که عملیاتهای تجاری وبازرگانی وسیع و بین المللی را در بخش صنایع غذایی و تولید و بسته بندی غذاهای آماده مصرف با پیشرفته ترین تکنولوژی و تاریخ مصرف طولانی انجام میدهد و به هفتادوهشت کشور دنیا صادر مینماید.

کرباسی زاده درپایان ضمن قدردانی از اهتمام مدیران ارشد بانک مسکن در استان اصفهان اظهار امیدواری کرد تا هولدینگ گروه صنایع غذایی چیکا همکاریهای سازنده و مستمری را با بانک مسکن بوجود آورد.

گفتنی است این بازاریابی درگام اول به جذب منابع 15 میلیارد ریالی در قالب افتتاح حساب قرض الحسنه جاری در شعبه مرکزی اصفهان منجر گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/4/22