تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرشعب اصفهان خبر داد

جذب 1600 میلیارد ریال منابع از محل سپرده های جدید بانک

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان اصفهان طی گفتگویی با مهدی کریمی مدیر شعب استان اصفهان منابع این مدیریت مورد تحلیل و بررسی قرارگرفت
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان اصفهان طی گفتگویی با مهدی کریمی مدیر شعب استان اصفهان منابع این مدیریت مورد تحلیل و بررسی قرارگرفت

مهدی کریمی ضمن اعلام جذب 1600 میلیارد ریال از محل سپرده های جدید بانک در چندماهه گذشته  گفت: با همت و تلاش همه همکاران منابع مدیریت اصفهان طی شش ماهه اول سال جاری رشد نسبتاً قابل قبول داشته است که بیشترین منابع جدید جذب شده بترتیب مربوط به سپرده های جدید انتظار،یاس،پویان و آتیه طلایی می باشد و انتظار داریم تا پایان سال با جذب منابع پایدار بیشتر ضمن دستیابی به اهداف تعیینی بتوانیم جایگاه مدیریت اصفهان را ارتقای بخشیم.

کریمی در ادامه تلاش مضاعف تک تک کارکنان در بخش جذب منابع جهت دستیابی به اهداف تعیینی و حتی گذشتن از اهداف را خواستار شد و ضمن تاکید بر جذب منابع ارزان قیمت و کم هزینه تصریح کرد: در این بازار رقابتی شدید هنوز مشتریانی هستند که جذب رفتار واخلاق مشتری مدارانه کارکنان و یا حتی جذب سلامت و صداقت حاکم بر بانک میشوند و کارکنان باید ضمن توجه به معرفی و ارایه تمامی انواع حساب وخدمات بانک از قبیل صندوق پس انداز مسکن،مسکن جوانان،قرض الحسنه پس انداز و جازی و ...  از این فرصت بعنوان جذب منابع صفردرصدی و کم هزینه در راستای تامین منابع مالی جهت تخصیص منابع وپرداخت تسهیلات استفاده نمایند.

وی ضمن تاکید بر حفظ روند روبه رشد در جذب منابع  اظهار داشت : هدف از طراحی و ایجاد انواع خدمات و سپرده های جدید ،جذب منابع جدید ،پایدار و ماندگار است و ضروری است همه کارکنان ضمن آشنایی و برخورداری از اطلاعات کامل و دقیق انواع خدمات بانک در این راستا تلاش و کوشش دوچندان نمایند.

کریمی در ادامه به اهمیت و لزوم توجه به منابع ارزان قیمت وصفردرصدی اشاره کرد وگفت : سپرده های جدید بانک منحصربفرد است ولی نباید از این غافل شد که حسابهای جدید بانک علاوه بر مزیت منحصربفردی برای بانک پرهزینه و گرانقیمت نیز میباشد و باین اوصاف نباید از جذب منابع صفردرصدی و ارزان قیمت غافل شد.

مدیرمنطقه در ادامه به نقش پایانه های فروشگاهی در جذب منابع ارزان قیمت اشاره کرد وگفت : پایانه های فروشگاهی بمنزله یک باجه 24 ساعته است که نقش مهمی در راستای جذب منابع ماندگار دارا میباشد.

 در پایان ایشان از دیگر عوامل موفقیتهای مدیریت اصفهان را در بخشهای مختلف توانایی کارکنان ،بازاریابی مستمر و هدفمند، عملکرد موفق دیگربخش های مدیریت و مزیتهای رقابتی بانک مسکن برشمردند.
آخرین بروزرسانی 1394/4/22