دوره آموزشی مهارت های ارتباطی بر مبنای آموزه های قرآنی

دوره آموزشی مهارت های ارتباطی بر مبنای آموزه های قرآنی

کارگاه آموزشی دو روزه مهارتهای ارتباطی برمبنای آموزه های قرآنی با حضور رحمتیان مشاور مدیرعامل ، رفیعی رییس اداره کل آموزش،مدیراستان و معاونین مدیریت در مجتمع آموزشی فرهنگی مجتمع پردیس چادگان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان، در این دوره آموزشی که با هدف ارتقای مهارت های ارتباطی روسای شعب و دوایر مدیریت ، با مشتریان و کارکنان برگزار شد، نکات وآموزه های قرآنی موثر در نحوه رفتار و تعامل با دیگران تدریس شد.

رحمتیان مشاور مدیرعامل در امورسرمایه انسانی  ضمن تاکید بر اهمیت نقش خانه و خانواده در موفقیتهای کاری و سازمانی به تشریح ارتباطات سازمانی موثر و راههای بهبود آن پرداخت.

گفتنی است در ابتدای این همایش نوروزی مدیراصفهان ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان و مدعوین ،به تشریح عملکرد استان در بخش های منابع ومصارف در مقطع شش ماهه نخست سال جاری پرداخت و گفت : 59 شعبه استان به همراه حوزه های شمال و غرب مدیریت در ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال درمنطقه سبز قرارگرفتند که از این بابت از کلیه همکاران تلاشگر و ساعی صف و ستاد تقدیروتشکر می نمایم.

سپس رفیعی رییس اداره کل آموزش نیز ضمن قدردانی از مشاورمدیرعامل جهت برگزاری مستمر این دوره ها در استان های مختلف و نیز تشکر از مدیراصفهان جهت برگزاری این دوره، در ادامه  به ارایه آمار گزارش عملکرد آموزشی استان و گزارشی مختصر از وضعیت تخلفات اداری بانک پرداخت.

گفتنی است برنامه های ورزشی صبحگاهی،برنامه های تفریحی و اقامه نمازجماعت از دیگر برنامه های این دوره آموزشی بود.

آخرین بروزرسانی 1397/9/24