برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرمجتمع فرهنگی آموزشی رفاهی پردیس چادگان

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرمجتمع فرهنگی آموزشی رفاهی پردیس چادگان

طی مراسمی از زحمات چندین ساله محمدرضا کیانی مدیرسابق مجتمع فرهنگی آموزشی رفاهی پردیس چادگان تقدیر و غلامرضاوطنخواه به عنوان مدیر جدید مجتمع معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این مراسم که با حضور مدیرشعب استان اصفهان،مدیرعامل شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی،معاونین ومسیول حوزه مدیریت اصفهان، معاون اداره کل روابط عمومی، برخی روسای دوایر اداره کل روابط عمومی و پرسنل این مجتمع برگزار شد، نریمان جهانبخش مدیرعامل شرکت پشتیبانی ضمن خیرمقدم به میهمانان حاضر عنوان داشت: مجتمع فرهنگی و آموزشی و رفاهی پردیس چادگان در بین مدیران ارشد و کارکنان بانک مسکن و خانواده آنان از جایگاه ویژه ای برخوردار است و همواره باید کوشید تا این مرکز از پویایی و توانمندی بالایی برخوردار باشد .

 سپس وی به تعمیرات و بازسازی های انجام شده در این مرکز که شامل ایجاد سالن همایش ، زیباسازی واحدهای اقامتی و سایر اماکن مجتمع و نیز استاندارد سازی سیستم پخت غذا در آشپزخانه و دریافت گواهینامه (GMP) در این زمینه اشاره کردند و اعلام نمودند که تمام این تغییرات با هماهنگی و پیگیری مدیریت شعب استان اصفهان و شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن صورت پذیرفته است.

سپس فریبرز نعیمی ابتدا ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدا و آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب اسلامی از زحمات چند ساله محمدرضا کیانی تشکر کرد و گفت : با توجه به شناختی که از سوابق کاری مدیر جدید مجتمع داریم امیدوار هستیم که با تعامل سازنده ایشان با مدیریت استان و ادارات مرکزی بانک و شرکت ، مجتمع روند رو به رشدی در ارایه خدمات به ذینفعان داشته باشد و برای ایشان از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت در تحقق اهداف عالیه داریم.

در ادامه کیانی مدیر سابق مجتمع ضمن تشکر از برپایی این جلسه و حمایتهای بی دریغ مسیولین مدیریت شعب اصفهان ، گزارشی از اقدامات اساسی صورت گرفته از سال 1393 تا کنون را ارایه نمود.

سپس وطن خواه مدیر جدید مجتمع ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین درجلسه اظهار کرد : خداوند بزرگ را شاکرم که بار دیگر توفیق خدمت به خانواده بزرگ بانک را به من عطا نموده و امیدوارم با توکل به محضر ذات احدیت ونیزپشتیبانی و حمایت مسیولین محترم بتوانم در تحقق اهداف عالیه بانک و شرکت تامین نیروی انسانی موفق شوم. در ادامه وی از زحمات شبانه روزی محمدرضا کیانی قدردانی و مجددا از مدیر شعب استان اصفهان که با جدیت مثال زدنی و همیت سازمانی نسبت به مشارکت و حمایت بی دریغ در جهت رفع مشکلات و مسایل مجتمع اقدام نمود تشکر ویژه بعمل آورده و برایشان آرزوی سلامتی و طول عمر نمود.

درپایان ضمن اعطای حکم غلامرضا وطنخواه، از زحمات محمدرضا کیانی با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل شد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/5/3