دیدار با خانواده شهید حسن عباسی تودشکی

دیدار با خانواده شهید حسن عباسی تودشکی

باهدف تجدید میثاق با شهدای و تجلیل از خانواده ایشان معاونین مدیریت شعب استان اصفهان بهمراه جمعی از کارکنان این مدیریت از خانواده شهید حسن عباسی تودشکی دیدار کردند
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، دراین دیدار محسن ربانی یکتا و محمودافضلی معاونین شعب استان اصفهان با حضور در منزل خانواده شهید عباسی ، ضمن تجلیل از رشادت ودلاورمردیهای همه ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس اذعان نمودند : آسایش و امنیت امروز که در کشور عزیزمان  به بار نشسته حاصل خون  شهداست و ما مدیون خانواده این عزیزان هستیم.
افضلی اظهار داشت: حضور در جمع خانواده شهیدان انجام وظیفه به تکلیف خودمان در راستای ارج نهادن به مجاهدت‌ و ایثارگری های  ‌بهترین فرزندان این سرزمین، یعنی شهیدان و رزمندگان اسلام است.
معاون اجرایی مدیریت اصفهان یادآور شد: ما همیشه به یاد خانواده شهدا هستیم و به عنوان خادمین آنها در مواقع نیاز کنارشان حضور خواهیم داشت.
در ادامه با پخش تصاویری از سرگذشت آن شهید عزیز، پدر و مادر شهید عباسی ضمن تشریح خصوصیات اخلاقی شهید حسن عباسی ، به بیان خاطرات و چگونگی شهادت این شهید بزرگوار پرداخته و تصریح نمودند : شهید عباسی در تاریخ 4 اسفند سال 62 در سن 18 سالگی در عملیات خیبر جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نایل شد  و پس از28 سال چشم انتظاری در تفحص های دوره ای و پس از انجام آزمایشات  DNAپیکر مطهرش جهت خاکسپاری به گلستان شهدای اصفهان منتقل گردید.
مادر این شهید در ادامه ضمن ابراز رضایت ازاهدای خون فرزندش در راه اسلام و انقلاب تصریح کرد : تا آخرین قطره خون از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن دفاع خواهیم کرد.
فرازهایی از وصیت نامه شهید حسن عباسی تودشکی ( برادر همکار خانم صفورا عباسی-معاون شعبه چهارباغ عباسی)
سپاس خداوند رحمان را که جان عطا فرمود تا آفریده هایش یکایک، ستایش او کنند و در راه او جان بازند و فنا شدن عاشقانه و عارفانه را به بقای ننگین و ظالمانه ترجیح دهند.
خداوندا ; تو خود میدانی که فقط و فقط بخاطر رضای تو و انجام مسیولیتی که برگردنم گذارده بودی و نیز با چشمی باز و ایمانی محکم و استوار به این راه آمدم، پس در این راه مرا یاری فرما و کمکم نما تا وظیفه ام را همانطور که میپسندی انجام دهم.
ای عزیزانی که هم اکنون آخرین یادگار مرا در مقابل چشمان خود قرارداده اید و مشغول خواندن هستید، فراموش نکنید که امربه معروف ونهی از منکر از موارد مهم فروع دین میباشد و باید آن را انجام دهیم تا مشمول رحمت ومغفرت خداوند قرار بگیریم.
ازخواهران تقاضامندم که با حجاب خود خار چشم دشمنان اسلام شوند و پاسداری از خون شهدای را عهده دار شوند و نگذارند مقام والای زن از بین برود .
از برادران گرامی هم خواستارم که حجاب خود(حجاب چشم،گوش،زبان و ...)را حفظ کنن تا پشت منافقین داخلی وخارجی بلرزه درآمده، باعث افتخار اسلام ومسلمین و ایران شوند و نگذارند سنت وسیره پیامبرگرامی(ص) بدست فراموشی سپرده شود.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18