حضور عضو هییت مدیره» در مدیریت اصفهان

حضور عضو هییت مدیره» در مدیریت اصفهان

حضور عضو هییت مدیره» در مدیریت اصفهان

عضو هییت مدیره بانک :

اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع لازمه ی یک بانکدار حرفه ای است

 

آقاملایی عضو هییت مدیره بانک به همراه صادقی اقدم رییس اداره کل امورشعب، خاکی رییس اداره کل ساختمان و دو تن از کارشناسان این اداره کل از 19 شعبه و حوزه های تحت پوشش مدیریت اصفهان بازدید و ضمن گفتگو با همکاران به ایشان خداقوت گفتند.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان اصفهان در این بازدید ها که طی دو روز با هدف بررسی وضعیت ساختمانی شعب و با همراهی مدیر استان، معاون اجرایی و مسیول حوزه حراست صورت پذیرفت، آقاملایی ضمن قدردانی از تلاش کلیه کارکنان ، اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع را لازمه ی یک بانکدار حرفه ای عنوان کرد و گفت : میبایست فضاهای داخلی و خارجی شعب با هدف تکریم مشتریان و ایجاد رضایتمندی ایشان بهبود و ارتقای یابد.

 

وی بااشاره به وضعیت شعب و شرایط فعلی اقتصادی و رقابتی روز خاطرنشان کرد : توفیقات مدیریت اصفهان در همه بخش ها به ویژه جذب منابع و وصول مطالبات ، نشان دهنده ی فعالیتهای ثمربخش و تلاش ارزشمند کارکنان استان بوده و انتظار می رود که در دوماه پایانی سال نیز  کلیه پرسنل استان با اهتمام بیشتر نسبت به جذب منابع پایدار و وصول مطالبات معوق اقدام نمایند.

 

عضو هییت مدیره با تاکید بر خدمات کارمزد محور افزود : یکی از عوامل تاثیرگذار بر سودآوری بانک، گسترش کمی و کیفی خدمات کارمزد محور به ویژه صدور ضمانتنامه و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک است و انتظار می رود همه شعب استان با بهره گیری از ظرفیتها و پتانسیلهای موجود نسبت به این موضوع اهتمام ویژه ای نمایند.

 

آقاملایی در ادامه پیگیری مستمر را از راهکارهای وصول مطالبات معوق برشمرد و گفت : همه شعب باید با حساسیت ویژه نسبت به برنامه ریزی مدون و تقسیم پرونده های مطالباتی اقدام نموده و با استفاده از ظرفیتهای موجود درجهت کاهش مطالبات تلاش موثر نمایند.

 

وی ابراز امیدواری کرد که در سال جاری کارکنان بتوانند از فرصتهای موجود بنحو مطلوب استفاده کرده و ضمن تبدیل تهدیدها به فرصت ها، با بهره برداری مناسب از ابزارها وخدمات منحصربفرد بانک با توجه به هدف مترقی و خیرخواهانه بانک مسکن که کمک به خانه دار شدن اقشار جامعه است، اقدامات مؤثری به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم به ویژه قشر متوسط جامعه و همچنین ارتقای جایگاه بانک به عمل آورند.

 

آقاملایی دراین بازدیدها  علاوه بر ارایه رهنمودها و توصیه های لازم ، به برخی سؤالات و ابهامات همکاران در خصوص مسایل و مشکلات موجود در مسیر بازاریابی ،جذب منابع وسیاستهای اعتباری نیز پاسخ لازم را ارایه نمود.

همچنین حسن نوروزی مدیراصفهان نیز به ارایه گزارش عملکرد از وضعیت مدیریت و شعب تحت پوشش پرداخت و گفت : با هدف ارایه خدمات مطلوب به مشتریان در فضایی مناسب در نظر داریم باحمایتهای هییت مدیره بانک و مساعدت ادارات مرکزی نسبت به بازسازی اساسی ، جابجایی و بهینه سازی مکان های جغرافیایی و ادغام برخی شعب استان اقدام نماییم.

 

گفتنی است در روز اول از شعب نورباران،بازارقنادها،شهیدمطهری و هفده شهریور ملک شهر،امام خمینی (ره) ،شهرک قدس ، مرکزی و منظریه خمینی شهر، فلاورجان و بهارستان بازدید و سپس با حضور در گلستان شهدای اصفهان با اهدای گل به مقام شامخ شهیدان به ویژه شهیدان خرازی،کاظمی و ردانی پور ادای احترام کرده و با آرمانهای ایشان تجدید پیمان نمودند. در روز دوم نیز از شعب مسجدسید،میدان جمهوری،چهارباغ پایین ، مرکزی و حافظ شاهین شهر، حوزه غرب و در ادامه شعب امام حسین(ع) ،مرکزی ، محتشم و امام(ره) کاشان و حوزه شمال بازدید به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/3