دیدارمسیولان با خانواده معظم شهدای

دیدارمسیولان با خانواده معظم شهدای

معاون اداری پشیبانی مدیریت به همراه رییس حوزه غرب استان،مسیول پایگاه مقاومت بسیج و تنی چند از همکاران با تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران دیدار و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این دیدارها که با همراهی مسیولین اداره کل بنیادشهید و امورایثارگران شهر اصفهان صورت پذیرفت ، ضمن تجلیل از مقام شامخ شهیدان ، با اهدای هدیه ای از طرف بانک از ایشان تقدیر بعمل آمد.

مسعود رضوانی معاون اداری پشتیبانی مدیریت اصفهان در این رابطه گفت : تاسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار که از واقعه عاشورا آموخته ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس شده که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد و امروز وظیفه داریم تا با تکریم خانواده های معظم شهدای از صبر و بردباری آنان تجلیل کنیم.

وی افزود: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطیه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

گفتنی است در این دیدارها با حضور در منزل سه خانواده شهید به ترتیب شهید علی طلاکش(تنها فرزند ذکور خانواده) شهیدان فیروزبخت و شهید برهانی پور از خانواده ایشان تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1397/11/23