تازه های اخبار تازه های اخبار

در مصاحبه با سیمای مرکز ایلام عنوان شد

شرایط دریافت تسهیلات بافت فرسوده و صندوق مسکن یکم

در مصاحبه با سیمای مرکز ایلام و به منظور اطلاع رسانی رسانی به عموم مردم ، صید محمد نصرالهی - مدیر شعب استان - به تشریح نحوه دریافت تسهیلات بافت فرسوده و صندوق پس انداز مسکن یکم پرداخت

 در این مصاحبه  که در محل دفتر مدیر شعب استان برگزار شد، صید محمد نصرالهی - مدیر شعب استان ایلام - در سخنانی به سقف و شرایط دریافت تسهیلات اعطایی مسکن از محل بافت فرسوده اشاره وسقف این تسهیلات رادر مرکز استان به ازای هر واحد 400میلیون ریال ودر شهرستانها 300 میلیون ریال عنوان کرد.

 مدیر شعب استان در ادامه این مصاحبه به تک رقمی شدن وکاهش نرخ سود تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم به 9.5 درصد و در بافت های فرسوده شهری  به 8 درصد اشاره و آن را فرصت بسیار مناسبی جهت خانه دارشدن مردم دانست.

 ایشان سقف تسهیلات پرداختی از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم  برای شهر ایلام 1200 میلیون ریال و سایر شهرهای استان 800میلیون ریال عنوان کرد.

 وی همچنین یکی از خدمات بسیار مهم بانک مسکن را همکاری و همراهی  با دولت جهت مقاوم سازی مسکن مردم در بخش بافت فرسوده عنوان و از آمادگی و مشارکت همه جانبه  بانک جهت اجرای این طرح خبر داد.

نصرالهی تعداد واحدهای معرفی شده به بانک مسکن استان ایلام در بخش بافت فرسوده را طی سال جاری  1200 واحد عنوان کرد و گفت:  از این تعداد 755 واحد قرار داد منعقد شده و مدیریت بانک مسکن این آمادگی را دارد که در صورت معرفی افراد ،نسبت به پرداخت تسهیلات به مابقی افراد اقدام نماید.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11