تازه های اخبار تازه های اخبار

از برندگان مسابقه کتابخوانی مدیریت استان ایلام تقدیر شد.

در مراسمی که با حضور مدیر شعب استان ، معاون مدیر شعب و جمعی از همکاران مدیریت بر گزار شد ، از برندگان مسابقه کتابخوانی تقدیر بعمل آمد.
در مراسمی که با حضور مدیر شعب استان ، معاون مدیر شعب و جمعی از همکاران مدیریت بر گزار شد ، از برندگان مسابقه کتابخوانی تقدیر بعمل آمد.
 در این مراسم که در محل دفتر مدیریت برگزار شد بهروز سلیمانی - مدیر شعب استان ایلام ضمن قدردانی از حضور فعال همکاران در مسابقات برگزار شده  بر فراهم نمودن بسترهای لازم جهت مشارکت همکاران در برنامه های مختلف تاکیدو تصریح کرد: طی سالیان گذشته همواره سعی داشته ایم با برگزاری اردوهای خانوادگی ، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی همکاران وخانواده آنان را به فعالیتهای گروهی و مشارکتی ترغیب و تشویق کنیم که الحمدالله تا حدودی موفق بوده ایم.
ایشان در ادامه به نقش کتاب در زندگی افراد جامعه اشاره و تاکید کرد: مطالعه و کتابخوانی باعث افزایش دانش و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس ، آگاهی، فعال شدن ذهن و آمادگی بیشتر در مقابل مشکلات و دست یابی به راه حل های مطمین خواهد شد.
 مدیر شعب استان توسعه گسترده فناوریهای امروزی را باعث کاهش شدید مطالعه دانست و بیان داشت: هر چند شبکه های مجازی و اجتماعی بسرعت در حال رشد می باشند ولی نباید فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در بین مردم حذف شود وباید با تبلیغ مناسب، اطلاع رسانی و ایجاد رغبت و انگیزه در بین افراد جامعه و همکاران کتابخوانی و مطالعه را رونق دهیم.
سلمیانی مهمترین عامل توسعه کتابخوانی و مطالعه را خانواده دانست و تصریح کرد: پدران و مادران باید از همان سنین کودکی فرزندان خودرا بامطالعه و کتاب آشنا نمایند که چنانچه این فرهنگ رونق پیدا کند زمینه های رونق جامعه و توسعه کشور فراهم خواهد شد.
 در پایان این مراسم به 6 نفر از برندگان این مسابقه و به قید قرعه جوایزی اهدا و از آنان تقدیر بعمل آمد.
لازم به ذکر است  این مسابقه  با موضوع زن و خانواده بر گرفته از کتابهای جایگاه زن در اندیشه امام خمینی (ره) و بانوی انقلاب برگزار گردید.
آخرین بروزرسانی 1395/3/4